طرح خدمات اعتباری دیجی پی و بانک ملت وارد فاز عملیاتی شد

پس از استقبال گسترده کاربران دیجی‌پی از فاز آزمایشی خدمات اعتباری بانک ملت، این طرح وارد فاز عملیاتی شد. متقاضیان، با احراز شرایط مشخص شده، می‌توانند این وام را به‌سرعت دریافت کنند. مدت‌زمان پیش‌بینی شده برای فاز آزمایشی دو ماه در نظر گرفته شده بود که به دلیل استقبال گسترده، فاز اجرایی و عملیاتی این طرح از بیستم شهریور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی دیجی‌پی، از هفته دوم مردادماه ۱۴۰۱ ارائه سرویس خرید اقساطی از دیجی‌کالا با شرایط جدید و با همکاری بانک ملت، آغاز و فرصتی فراهم شد تا دارندگان حساب در این بانک بتوانند تا سقف ۳۰ میلیون تومان از دیجی‌کالا خرید کنند و هزینه آن را به‌صورت اقساطی بپردازند.

در فاز آزمایشی این طرح و بدون اطلاع‌رسانی گسترده بیش از ۱۰۰ هزار درخواست برای دریافت این وام ثبت شد که رقمی نزدیک به ۳۰۰۰ درخواست معادل ۹۰ میلیارد تومان در هر روز برآورد شد.

در طرح جدید خرید اقساطی دیجی‌کالا متقاضیان در صورت داشتن شرایطی همچون حساب فعال در بانک ملت، دسته‌چک به‌نام کاربر درخواست دهنده و کسب رتبه اعتباری موردنیاز در فرایند اعتبارسنجی می‌توانند تا سقف ۳۰ میلیون تومان اعتبار از بانک ملت دریافت و از میان بیش از ۸ میلیون تنوع کالایی در دیجی‌کالا اقساطی خرید کنند.

درخواست‌کنندگان برای دریافت این اعتبار، نیازی به ضامن ندارند و همه کاربرانی که در رده سنی ۱۸ تا ۷۰ سال قرار دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

دیجی‌پی اعلام کرده که با وجود آنکه همه فرایندهای ثبت‌نام تا دریافت وام، به‌صورت غیرحضوری، و به‌راحتی از طریق اپلیکیشن قابل انجام و پیگیری‌ست، این شرکت برای رفاه حال کاربران و تسریع در فرایند دریافت مدارک و چک، دو مرکز حضوری پشتیبانی عملیات را در غرب تهران (شهرک غرب) و شرق تهران (نارمک) راه‌اندازی کرده تا کاربرانی که تمایل دارند فرایند دریافت اعتبار را با همراهی کارشناسان این شرکت انجام دهند، به این دو مرکز مراجعه کنند.

در وب‌سایت دیجی‌پی، می‌توان به اطلاعات جامع‌تری درباره نحوه دریافت این اعتبار و شرایط مورد نیاز برای آن دست پیدا کرد. همچنین در اپلیکیشن می‌توان برای ثبت درخواست این اعتبار اقدام کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

56  ⁄    =  7