حمایت بیمه سامان از زائران اربعین

معاون اجرایی و رئیس ستاد بیمه اربعین شرکت بیمه سامان اعلام کرد که امسال زائران اربعین، تحت پوشش شرکت بیمه سامان به زیارت اباعبدالله الحسین می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،عبدالرسول عطایی با بیان اینکه بر اساس قرارداد منعقد شده میان شرکت بیمه سامان و سازمان حج و زیارت، زائران اربعین باید پیش از عزیمت در سامانه سماح (ساماندهی مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه) به نشانی samah. haj. ir. www ثبت‌نام کرده و در مرحله نهایی، مبلغ ۱۸‌هزار تومان حق بیمه را پرداخت کنند، اظهار کرد: تکمیل ثبت‌نام قطعی، منوط به پرداخت حق بیمه و دریافت کدرهگیری از این سامانه است که با دریافت آن، بیمه‌نامه درمان و عمر و حوادث زائران برقرار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه به منظور خدمت رسانی به بیمه شدگان، ۵۰ پایگاه خدمات رسانی بیمه با رویکرد امداد مجهز به آمبولانس و پزشک جهت فوریت‌های اولیه درمانی در نقاط مختلف مسیر تردد زائران اربعین در کشور عراق و مرزهای ورودی و خروجی کشورمان دائر شده است، افزود: همکاران شرکت بیمه سامان در مرزهای شلمچه، چذابه، خسروی، مهران، قصر شیرین، باشماق، تمرچین و شهرهای زیارتی عراق مستقر شده و آماده خدمت‌رسانی به زائران هستند.  به گفته او، شعبه بیمه سامان در عراق در حال پشتیبانی و ارائه خدمات بیمه‌ای به زائران است و زائران می‌توانند در صورت بروز هر گونه حادثه یا اتفاق که به خدمات درمانی نیاز داشته باشد، به این مراکز مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند.

رئیس ستاد اربعین شرکت بیمه سامان با بیان اینکه بیمه‌نامه صادره برای زائران از ۲۳ مردادماه تا ۱۰ مهرماه فعال است، گفت: زائران از لحظه ورود به مرز و خروج به سمت کشور عراق تحت پوشش این بیمه‌نامه هستند و خدمات شرکت بیمه سامان به زائران تا زمان بازگشت آنها به داخل کشور ادامه خواهد داشت. عطایی با اشاره به اینکه شعبه بیمه سامان در کشور عراق و به‌ویژه در شهرهای بغداد، نجف، کربلا و کاظمین زیرساخت‌های مناسبی برای ارائه خدمت به زائران دارد، گفت: علاوه بر امکان مراجعه زائران به پایگاه‌های در نظر گرفته شده توسط شرکت بیمه سامان، شماره تلفن ۶۶۱۲-۰۰۹۶۴ نیز برای ارتباط تلفنی و ارائه خدمات به آنها فعال و شماره ۸۹۴۳-۰۲۱ داخلی ۲ در ایران آماده پاسخگویی است.  معاون اجرایی شرکت بیمه سامان همچنین با اعلام اینکه شرایط لازم به منظور ارائه پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر به زائران در ازای افزایش حق بیمه در حال ایجاد است، گفت: جهت ارائه پوشش‌هاس و تعهدات بیشتر اقدامات در دست بررسی است. پوشش بیمه‌نامه‌های شخص ثالث، بدنه، مسوولیت و آتش سوزی موکب‌ها نیز به صورت اختیاری به زائران ارائه خواهد شد.
لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

7  ×    =  70