ابراهیم رئیسی از سه نماینده تذکر گرفت

نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سه تذکر کتبی به رئیس جمهور داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سه تذکر کتبی به رئیس جمهور داد.

حسین خسروی، امروز یکشنبه ۹ مرداد با اشاره به حمایت از مراکز تحت پوشش بهزیستی پس از حذف ارز ترجیحی اظهار کرد: با توجه به اینکه پس از حذف ارز ترجیحی هزینه نگهداری در مراکز شبانه روزی معلولان، سالمندان، کودکان بی سرپرست و بقیه مراکز بهزیستی، افزایش یافته و از طرفی یارانه جبرانی دولت به حساب سرپرستان خانواده مددجویان واریز می‌شود، بسیاری از این مراکز درخواست تعطیلی یا واگذاری را دارند؛ لذا اقدام عاجل صورت پذیرد.

به نقل از دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، وی در خصوص بروزرسانی لیست رانندگان بیمه شده تامین اجتماعی بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی نسبت بروز رسانی فهرست افرادی که تحت عنوان راننده از ۵۰ درصد یارانه دولتی استفاده می‌کنند و در حوزه حمل و نقل فعال نیست اقدام کنند، تا تأمین اعتبار بیمه شدگان فعال در حوزه حمل و نقل میسر شود.

خسروی در تذکر دیگر با اشاره به طراحی بخش ارائه توضیحات در اعتراض به ملاک دهک بندی خانوار بیان کرد: در سامانه اعتراض به ملاک دهک بندی و دلایل ارائه شده از طریق آن ضروری است، قسمتی جهت ثبت توضیحات معترضین در دفاع از خودشان در نظر گرفته شود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1  ×    =  5