تجهیز تمامی نانوایی های تهران به کارتخوان هوشمند تا نیمه مرداد ماه

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گفت: تاکنون بیش از ۸۰ درصد واحدهای نانوایی استان تهران به کارتخوان‌ مجهز شده اند و مابقی تا نیمه اول مرداد به پایان می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،عباس ارشدی افزود: بنابر پیگیری‌های صورت گرفته بیش از ۸۰ درصد واحدهای خبازی به دستگاه کارتخوان تجهیز شدند.

به گفته او، با توجه به آنکه ۱۵ درصد باقی مانده واحدهای نانوایی در ثبت اطلاعات مشکل داشتند، از طریق مخابرات و بانک مرکزی موضوع در حال بررسی و اطلاعات شخصی در حال ثبت است‌.

ارشدی اضافه کرد: تا نیمه اول مرداد باقی مانده واحدهای نانوایی به دستگاه کارتخوان تجهیز می شوند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی تهران بیان کرد: هم اکنون مشکلی در جهت تامین نان و محدودیت خرید وجود ندارد و افراد از تمامی کارت‌های بانکی می‌توانند برای خرید استفاده کنند، چنانچه در برخی واحدها ممکن است افراد بنابه دلایلی کارت بانکی نداشته باشند، از طریق کارت‌هایی که در اختیار واحدهای صنفی است، خرید انجام‌ می‌شود.

تجهیز واحدهای نانوایی به کارتخوان این مزیت دارد که برحسب میزان توزیع فروش نان، آرد تخصیص داده شود که با این وجود هر چقدر فعالیت واحدها بیشتر باشد، آرد بیشتری در اختیارشان قرار داده می‌شود.

طبق گفته جلالی مشاور وزیر اقتصاد، تا چند روز گذشته از مجموع ۷۵ هزار واحد نانوایی تنها ۵ هزار واحد نانوایی به کارتخوان به سبب مشکل در پردازش اطلاعات مجهز نشده بودند.

منبع: همشهری آنلاین

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  7  =  3