هوشمندسازی خدمات با سامانه های الکترونیکی صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به عملکرد موفق صندوق در سال‌های گذشته، خواستار تداوم برنامه‌های صندوق در زمینه هوشمندسازی فرآیندها در خدمت از طریق ایجاد و طراحی سامانه‌های الکترونیک شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،مجمع عمومی سالانه صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی برای اولین‌بار پس از تاسیس این صندوق روزگذشته (چهارشنبه) با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و همه اعضای مجمع، هیات نظارت و مدیران ارشد صندوق برگزار شد. در این مجمع، صورت‌های مالی و عملکرد صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی که قبلا به تایید سازمان حسابرسی رسیده بود به تصویب اعضای مجمع عمومی این صندوق رسید. سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در این مجمع با اشاره به عملکرد موفق صندوق در سال‌های گذشته، خواستار تداوم برنامه‌های صندوق در زمینه هوشمندسازی فرآیندها در ارائه خدمات از طریق ایجاد و طراحی سامانه‌های الکترونیک شد. مهدی قمصریان، سرپرست صندوق تامین خسارت‌های بدنی نیز در مجمع عمومی این صندوق، با تشریح وضعیت مالی صندوق در دو بخش منابع و دارایی‌ها و هزینه و مصارف، با قدردانی از تلاش‌‌های ارزنده کارکنان و هیات نظارت صندوق تاکید کرد: پرداخت بیش از سه‌هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان خسارت، راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی و سایر اقدامات توسعه‌‌محور در سال گذشته، حکایت از آغاز یک روند تحولی در صندوق دارد که در سال۱۴۰۱ در ادامه این روند تحولی، حرکت خواهیم کرد.

خدمات صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی پشتیبان صنعت بیمه است

وزیر امور اقتصادی و دارایی عملکرد و خدمات صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی را به‌عنوان پشتیبان صنعت بیمه دانست و گفت: صندوق باید به‌عنوان یک نهاد ارزش آفرین به افزایش رضایتمندی مردم از طریق ارائه خدمات سریع و قانونی گام بردارد. به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) خاندوزی در مجمع عمومی سالانه صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی، با تاکید بر ضرورت حفظ چابکی ساختار صندوق تامین خسارت‌‌های بدنی و تقویت انضباط مالی تاکید کرد: تسریع و تسهیل در ارائه خدمت‌رسانی در این صندوق ضروری است. او با اشاره به عملکرد موفق صندوق در سال‌های گذشته، خواستار تداوم برنامه‌های صندوق در زمینه هوشمندسازی فرآیندها در خدمت از طریق ایجاد و طراحی سامانه‌های الکترونیک شد. وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن تاکید بر مولدسازی دارایی‌ها و منابع صندوق به مثابه یک نهاد پویا و کارآمد، بر هم‌افزایی و تعامل بیشتر با دستگاه‌های متولی کاهش تصادفات و انجام و اجرای تکالیف مقرر قانونی تاکید کرد. در این نشست، صورت‌های مالی و عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی که قبلا به تایید سازمان حسابرسی رسیده بود به تصویب اعضای مجمع عمومی صندوق رسید.

منبع: شادا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  ⁄  2  =