آشنایی با سامانه بام بانک ملی

سامانه بام بانک ملی ایران امکان بهره مندی از خدمات بانکداری شعب بدون نیاز به حضور در بانک را برای مشتریان فراهم آورده است. در واقع هر آنچه که یک فرد برای انجام امور بانکی و مالی روزمره خود به آن نیاز دارد، در سامانه «بام» بانک ملی ایران فراهم است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،سامانه بام بانک ملی یکی از سامانه هایی است که این بانک در جهت رفاه حال مشتریان خود برای انجام امورات بانکی به صورت غیرحضوری ارائه داده است. استفاده از خدمات سامانه بام از طریق دانلود اپلیکیشن همراه بام ملی نیز امکان پذیر است.

از آن جایی که با پیشرفت تکنولوژی در اختیار قرار گرفتن امکانات گوناگون نظیر رایانه و گوشی های موبایل نحوه استفاده افراد از امکانات مختلف دیگر مانند گزینه نیست، هر ارگان بزرگ باید راهی مناسب برای مشتریان خود در نظر گرفته تا بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند خدمات دلخواهشان را دریافت کنند. ایجاد سامانه ها و نرم افزارهای کاربردی مهم ترین روشی است که در این مورد انتخاب می شود. بانک ملی هم به عنوان یکی از مهم ترین بانک های کشور، برنامه ها و سامانه های گوناگونی از جمله سامانه بام را برای ارائه خدمات به مشتریان راه اندازی نموده است.

خرید شارژ، انتقال وجه بین بانکی در قالب «پایا» و «ساتنا»، «بام» سازمانی، پرداخت اقساط، قابلیت مدیریت حساب ها و بودجه ریزی و خدمات دریافت گواهی تمکن مالی، پرداخت قبوض و… از دیگر خدمات بام است.

همچنین «سرویس درخواست صدور دسته چک» در سامانه بام، برای ثبت، استعلام و پیگیری چک های صیادی در دسترس قرار گرفته است.

با نرم‌افزار موبایلی همراه بام، نیز دسترسی به خدماتی از قبیل انتقال وجه حسابی درون بانکی و شتابی، کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی از طریق بارکدخوان، پرداخت اقساط تسهیلات، خرید شارژ، شارژ خودکار، مانده کارت، صورتحساب تسهیلات، افزودن تسهیلات دیگران، استعلام برگه چک، خرید بسته اینترنت، نیکوکاری و… امکان پذیر است.

همچنین در نسخه جدید اپلیکیشن همراه بام ملی تحت سیستم عامل اندروید نیز مدیریت چک های صیادی شامل صدور، تایید، دریافت و انتقال چک و همچنین ویجت صورت حساب کارت های فاقد حساب در اختیار کاربران قرار گرفته است.

از طریق لینک های زیر می توانید این سامانه را دریافت کنید

لینک ورود به سامانه بام:  https://my.bmi.ir/portalserver/signin

دانلود همراه بام ملی:https://my.bmi.ir/portalserver/app/index.html

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  +  1  =