ارائه خدمات الکترونیکی بیمه دانا تا دو ما دیگر

مدیرعامل شرکت سهامی بیمه دانا گفت: تمام تلاش ما در بیمه دانا این است که کمترین میزان مراجعه حضوری بیمه‌شدگان را داشته باشیم و تمامی خدمات به‌صورت آنلاین و همگام با دولت الکترونیکی به بیمه‌شدگان ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،در آستانه شروع فعالیت بیمه تکمیلی فرهنگیان، مدیرعامل شرکت سهامی بیمه دانا با مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان دیدار و در خصوص روند اجرایی ثبت‌نام فرهنگیان، تعهدات بیمه تکمیلی و ظرفیت مراکز درمانی فرهنگیان بحث و تبادل‌نظر شد.  در این نشست مدیرعامل شرکت سهامی بیمه دانا گفت: با حذف ارز ترجیحی این درایت هوشمندانه وزیر محترم آموزش و پرورش بود که توانست با احیای بیمه تکمیلی فرهنگیان، شرایط بهتری برای فرهنگیان در این زمینه فراهم کند. رضا جعفری در ادامه گفت: با توجه به فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که بر بیمه فرهنگیان تاکید داشتند، متولیان بیمه دانا بسیار خرسند هستند که بتوانند در تحقق فرامین مقام معظم رهبری از بعد اجتماعی موثر واقع شوند. مدیرعامل بیمه دانا با بیان اینکه نهضت افزایش قرارداد با مراکز درمانی در بیمه دانا صورت گرفته است، افزود: در تلاش هستیم تعداد قرارداد با مراکز و مراجع درمانی را از ۸ هزار به ۳۰ هزار قرارداد افزایش دهیم. وی تصریح کرد: در سطح کشور نمایندگی‌های بیمه دانا در سطح گسترده‌ای وجود دارند، اما این آمادگی را نیز داریم که این نمایندگی‌ها را افزایش دهیم. رضا جعفری بیان کرد: تمام تلاش ما در بیمه دانا این است که کمترین میزان مراجعه حضوری بیمه‌شدگان را داشته باشیم و تمامی خدمات به‌صورت آنلاین و همگام با دولت الکترونیکی به بیمه‌شدگان گرامی ارائه شود.

وی همچنین اظهار کرد: اپلیکیشن بیمه دانا تا پایان مرداد سال‌جاری راه‌اندازی می‌شود که بسیاری از  خدمات به‌صورت الکترونیکی از این بستر ارائه خواهد شد تا بتوانیم در مسیر مدل بیمه‌گری هوشمند، در سطح کشور پیشرو و پیشگام باشیم. همچنین مدیرعامل بیمه دانا به ضرورت ترویج فرهنگ بیمه اشاره کرد و افزود: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در نظر داریم، ضمن ارائه آموزش‌های لازم در خصوص بیمه به دانش‌آموزان، از آنان به عنوان سفیران فرهنگی بیمه بهره گیریم تا بتوانند موجب ارتقای جایگاه بیمه در سطح خانواده و جامعه باشند و از طرفی ضمن تحصیل با فنون و مهارت‌های تخصصی بیمه نیز آشنا شوند. مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان نیز ضمن تشکر از نگاه ویژه مسوولان بیمه دانا به حوزه تعلیم و تربیت گفت: آموزش و پرورش بستر رشد و تعالی دانش‌آموزان و نسل آینده است که برای تحقق آن نیازمند مشارکت همه‌جانبه هستیم. علی اسماعیلی تصریح کرد: احیای بیمه تکمیلی فرهنگیان حرکتی در راستای توسعه و پیشرفت جامعه و افزایش انگیزه و امیدآفرینی است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

وی اظهار کرد: میزان رضایتمندی که در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای حاصل می‌شود موجب ارتقای جایگاه و نفوذ اجتماعی بیمه دانا خواهد بود.  علی اسماعیلی در ادامه گفت: قشر فرهنگیان در مواردی مورد بی‌مهری قرار گرفته که با پاسخگویی به نیاز‌های جامعه فرهنگیان، قطعا افزایش انگیزه و ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی را شاهد خواهیم بود. در پایان وی با بیان اینکه اعتماد معلمان، اعتماد سایر اقشار جامعه را نیز برای بیمه دانا فراهم خواهد کرد، افزود: در بین معلمان نیز از این اتفاق استقبال خوبی شده است و این فرصت مناسبی برای خدمت به فرهنگیان خواهد بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  4  =  28