بهترین درگاه پرداخت واسط ؛۱۴۰۱

سرعت رشد کسب و کار آنلاین به شدت رو به افزایش است. با ورود به سال 1401و قرن جدید ، ناخودآگاه در هر حوزه‌ای انرژی و سرعت عمل مضاعفی برای رشد، حرکت و پیشرفت ایجاد شده است. یکی از جدیدترین روش‌های کسب درآمد در سالهای اخیر نیز، فروش از طریق اینترنت است که از این قاعده مستثنی نبوده و به طور مداوم در حال تغییر و تحول است و انواع امکانات و روش ها را در اختیار صاحبان کسب و کار آنلاین قرار می‌دهد تا با استفاده از آن، در این راه حرفه‌ای تر و قوی تر حرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، اگر شما هم در حال راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود هستید، در این مطلب می‌توانید با یکی از بهترین راهکارهایی که به رشد کسب و کار شما کمک می‌کند، آشنا شوید و در این رقابت سهم قابل توجهی را از آن خود کنید.

انتخاب درگاه پرداخت مناسب برای وب سایت فروشگاهی شما نقش مهمی در سرعت رشد تان در این مسیر دارد.
همراه ما باشید.

اصلا چرا درگاه پرداخت؟

علی رغم اینکه تعداد فروشگاه‌های اینستاگرامی روزانه به طرز عجیبی در حال افزایش است، اما بهتر است بدانید این روش فروش، محدودیت و چالش‌های زیادی برای شما به وجود می‌آورد که منطقی است، برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، شیوه‌ای مناسب تر وبی‌دردسرتر مانند ایجاد یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید.

فروش از طریق وب سایت و درگاه پرداخت اینترنتی بسیار راحت تر، امن تر و کاربردی‌تراست و مشتری ارتباط بهتری با کسب و کار شما برقرار می‌کند. همچنین بسیاری از چالش‌ها و نیازهای پرداختی مسیر فروش اینترنتی، در صورت انتخاب شرکتی معتبر برای دریافت درگاه، به شکلی ساده و بدون هزینه مدیریت خواهد شد.

چگونه بهترین درگاه پرداخت را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص درگاه پرداخت مناسب تنها نیاز به میزانی اطلاعات، درباره انواع درگاه پرداخت و ویژگی‌هایی که یک درگاه پرداخت مطمئن و معتبر بایستی داشته باشد، دارید.

درگاه پرداخت

انواع درگاه پرداخت

درگاه پرداخت واسط

این درگاه توسط شرکت‌های پرداخت یار مانند زیبال به متقاضیان ارائه می‌شود.

دارای راهکارها و امکانات جانبی پرداختی کاربردی و متنوع

(تسهیم مبالغ و واریز خودکار در زمان دلخواه به حساب شرکا، تسویه در زمان دلخواه، کانال‌های متنوع گزارش‌گیری، سرویس بازگشت وجه “ریفاند” و … )

دارای پشتیبانی همیشه در دسترس و حرفه‌ای

ثبت نام و دریافت درگاه بدون هزینه است.

تنها هزینه، کارمزد هر تراکنش موفق که بسیار ناچیز است.

بعضی از درگاه‌های واسط مانند درگاه پرداخت واسط زیبال، امکان اتصال به بیشتر از 1 درگاه را برای کسب و کار فراهم می‌کند.

نصب درگاه راحت و بدون نیاز به دانش کدنویسی

نمونه کدهای آماده انواع افزونه های مورد نیاز درگاه پرداخت به صورت رایگان در اختیار پذیرنده قرار می‌گیرد.

” گفتنی است درگاه پرداخت زیبال می‌تواند امکان اتصال به 5 درگاه بانکی را برای پذیرندگان خود فراهم آورد.”

درگاه پرداخت مستقیم:

در ارائه امکانات پرداختی و نحوه پشتیبانی ضعیف است.

تراکنش، کارمزد ندارد.

ثبت نام و دریافت درگاه، هزینه دارد.

برای نصب درگاه و افزونه ‌های فروشگاهی مانند ووکامرس، پرستاشاپ، مجنتو و … نیاز به دانش برنامه نویسی دارید و یا می‌بایست از برنامه نویسان جهت نصب درگاه کمک بگیرید.

3 فاکتور اساسی در انتخاب بهترین درگاه پرداخت واسط در سال 1401

 

بعضی از ویژگی‌ها در انتخاب بهترین درگاه پرداخت واسط ، کاملا بدیهی و رایج است، اما چند فاکتور مهم می‌تواند شما را در بین رقبا در جایگاه بهتری قرار دهد:

فاکتور شماره 1: با توجه به نیاز هر کسب و کار به مدیریت مسائل مالی و حسابداری امور و بررسی وضعیت تراکنش‌های موفق و ناموفق، یا باید یک یا چند نیروی حسابدار استخدام کنید که این امور را مدیریت کند و یا اینکه از طریق پنل کاربری درگاه پرداخت، تا حد زیادی از فشار کاری و هزینه‌های وارده بکاهید.

با تنوع در سیستم گزارش گیری درگاه پرداخت زیبال، به طور لحظه‌ای از وضعیت تراکنش‌های موفق و ناموفق باخبر می‌شوید و با استفاده از نمودار وضعیت تراکنش‌ها، می‌توانید نسبت به وضعیت فروش ماهیانه و سالیانه خود اطلاعات مفیدی بدست آورید.

فاکتورشماره 2: از جدی‌ترین مشکلات انواع درگاه پرداخت اینترنتی، کندی و قطعی گاه و بیگاه آن هنگام پرداخت مشتری است که منجر به کلافگی وی و منصرف‌شدن از خرید و نهایتا افت فروش خواهد شد.

در سال پیش رو اکثر کسب و کارهای آنلاین در تلاش هستند که با صرف کمترین هزینه درگاه پرداختی را انتخاب کنند که بتواند کمترین میزان قطعی را داشته باشد.

در حال حاضر درگاه پرداخت زیبال به این دلیل که می‌تواند پذیرنده را به 5 درگاه بانکی متصل کند، بالاترین نرخ تراکنش‌های موفق را دارد و کسب و کارهایی که درگاه پرداخت زیبال را به روی سایت خود دارند، می‌توانند از بیشترین ظرفیت فروش خود بهره ببرند.

فاکتور شماره 3: همیشه فرآیند پس‌دادن یا تغییر سفارش یکی از دشوارترین مراحلی است که هر کسب و کاری به خصوص کسب و کارهای فعال در بستر اینترنت، با آن روبرو هستند. از طرفی این که به مشتری بگویید “جنس فروخته شده پس گرفته نمی‌شود ” و یا مشتری این حق را نداشته باشد که در سبد خرید خود تغییراتی به عمل آورد، بدترین راهکار است! بنابراین اکثر کسب و کارها سختی این فرآیند را به جان می‌خرند و مشتری خود را با این بهانه‌ها از دست نمی‌دهند.

درگاه پرداخت زیبال با سرویس بازگشت وجه آنی (ریفاند)، این فرآیند را برای صاحب کسب و کار و مشتری، ساده‌سازی کرده است.

این سرویس را تنها پرداخت یار زیبال به پذیرنده‌های خود ارائه داده است تا آن‌ها بتوانند با استفاده از آن، هزینه‌های مالی ناشی از بازگشت وجه، کنسل کردن و یا تغییر در سفارش تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.

“برای دریافت اطلاعات دقیق‌ و کامل‌تر درباره نحوه عملکرد سرویس ریفاند زیبال و سایر سرویس‌های متنوع و منحصر به فرد این پرداخت یار، به سایت zibal.ir مراجعه نمایید.”

در نهایت شما باید یک‌سری فاکتور مهم را برای انتخاب درگاه پرداخت واسط در نظر بگیرید. درصورتی که پرداخت یار مد نظر شما، به طور کامل بتواند این موارد را ارائه و پشتیبانی کند، شما دارای بهترین درگاه واسط در سال و قرن جدید خواهید بود و چیزی از سایر کسب و کارهای حرفه‌ای کم نخواهید داشت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  9  =  27