حمایت بانک ایران زمین از فین تک ها

توسعه کسب و کارهای خرد ، فین تک ها ، استارتاپ ها و تولیدات داخلی یکی از اولویت‌های اصلی در پیشرفت نظام اقتصاد کشور است و برنامه و استراتژی تعیین شده بانک ایران‌زمین بر همین راستا تدوین شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،مدیرعامل بانک ایران‌زمین در افتتاحیه شعبه لواسانی تهران ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: بانک ایران‌زمین با ایجاد بستری امن و مناسب در حوزه‌های مختلف در تلاش است تا جوانان این سرزمین بتوانند کسب و کار خود را گسترش داده و به مشتریان خود سرویس‌های خاص و مناسب ارائه کنند. عبدالمجید پورسعید افزود: تلاش ما در بانک ایران‌زمین ارائه خدمات مطلوب به مشتریان است. اما نکته قابل توجه نوع خدماتی است که به مردم جامعه در بخش‌های مختلف اقتصادی، بازرگانی، صنعت و کسب و کار ارائه می‌شود. پورسعید افزود: خدمات ما باید طوری طراحی شود که برای مشتریان ارزش افزوده‌ای متمایز از آنچه در گذشته و به صورت سنتی ارائه می‌شد، داشته باشند. بانک ایران زمین با این رویکرد توانست در بخش خدمات دیجیتال بانکی سرمایه‌گذاری کند و با همت همکاران در تمامی ‌بخش‌های بانک این رویکرد را عملی و اجرایی کند.

مدیرعامل بانک ایران‌زمین اعلام کرد: بسیاری از خدمات بانکی این بانک با استفاده از آخرین تکنولوژی روز انجام می‌شود و بستری آماده شده است تا بسیاری از فعالان اقتصادی، فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها بتوانند از آن استفاده کنند. پورسعید این نوید را به افرادی که می‌خواهند کسب و کار خود را توسعه بدهند داد که: اشخاصی که در حال ارائه سرویس به مردم و توسعه کسب و کار خود هستند، مسیر خدمات بانکی خود را می‌توانند از طریق بانک ایران‌زمین و بستر ایجاد شده در این مسیر انجام دهند. همکاران من در تلاش هستند تا این خدمات را با شکل و کیفیت بهتر و کمیت بیشتر توسعه دهند. مدیرعامل بانک ایران‌زمین دغدغه همکاران این بانک را ارائه خدمت به مشتریان دانست و خاطرنشان کرد: محل استقرار و دسترسی به شعبه شهید لواسانی مطلوب بوده و امکاناتی که همکاران بتوانند زنجیره خدمات بانکی را که نیاز به حضور مشتریان دارد ارائه دهند، فراهم شده است.

منبع: بانک ایران زمین

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

3  ×  1  =