همکاری دو جانبه شرکت سداد با دانشگاه تهران در جهت جذب پذیرندگان ارزشمند

همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سداد با دانشگاه تهران در چارچوب تأکید هر دو مجموعه بر جذب پذیرندگان ارزشمند و ارائه خدمات شایسته به مشتریان فرهیخته دانشگاهی کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط‌عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد،مرحله نخست نصب و راه‌اندازی پایانه‌های فروش شرکت پرداخت الکترونیک سداد در دانشگاه تهران عملیاتی شد.

همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سداد با دانشگاه تهران در چارچوب تأکید هر دو مجموعه بر جذب پذیرندگان ارزشمند و ارائه خدمات شایسته به مشتریان فرهیخته دانشگاهی کلید خورده است و در مراحل بعدی با تنوعبخشی به ابزارها و شیوه‌های پرداخت حضوری و غیرحضوری، گسترش خواهد یافت.

تجهیز دانشگاه تهران به پایانه‌های فروشگاهی شرکت سداد در راستای خط‌مشی تعیین شده این شرکت مبنی بر جذب پذیرندگان ارزشمند و مشتریان ویژه بانک ملی آغاز  و بنا بر اسناد راهبردی تدوین شده، این قبیل همکاری‌ها در مورد ابزارها و روش‌های دیگر پرداخت مانند درگاه‌های پرداخت اینترنتی و سایر موارد دیگر نیز به‌زودی عملیاتی خواهد شد.

گفتنی است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد، ارائه خدمات به جامعه دانشگاهی کشور به‌ویژه جمعیت 45 هزارنفری دانشجویان مجموعه دانشگاه تهران را گامی بزرگ در روند توسعه هوشمند جذب تراکنش و ارتقا سطح برند این شرکت  می‌داند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  1  =  8