تکمیل سبد خدمات بانک شهر با حمایت از استارتاپ ها و دانش بنیان ها

رئیس هیات مدیره بانک شهر از تاکید جدی این بانک بر ارائه خدمات بانکی به دانش بنیان ها خبر داد

رئیس هیات مدیره بانک شهر گفت: تلاش داریم سبد خدمات بانک را با اولویت حمایت از فعالان حوزه فناوری و دانش بنیان ها و در جهت رفع نیازهای بانکی و کاهش مشکلات آنان تکمیل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دکتر رحیم طاهری با اشاره به حضور بانک شهر در بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری کشور (اینوتکس 2022) گفت: این مهم در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال” تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین” صورت گرفت و اولویت اقدامات بانک در سال 1401 است.

رئیس هیات مدیره بانک شهر با بیان اینکه ظرفیت های شبکه بانکی قطعا می تواند نقش تاثیر گذاری در تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان داشته باشد، گفت: تاکید جدی بر حمایت و ارائه خدمات برتر بانکی به استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان داریم.

وی با اشاره به پیشرو بودن خدمات بانکداری الکترونیک، ریالی و به خصوص ارزی بانک شهر، تصریح کرد: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود آماده ایم تا از طریق ارائه تسهیلات ارزان قیمت، صدور ضمانت نامه، تجاری سازی ایده‌ها و … به رشد و توسعه شرکت های داخلی کمک کنیم.

توجه ویژه به تامین مالی دانش بنیان ها

رئیس هیات مدیره بانک شهر، گفت: همچنین با استفاده از روش های نوین تأمین مالی تلاش خواهیم کرد توجه ویژه ای به بخش های تولیدی و اثرگذار کشور در حوزه فناوری نظیر شرکت‌های دانش‌بیان و استارتاپ‌ها داشته باشیم.

دکتر طاهری با بیان اینکه معتقدیم با حمایت شبکه بانکی از شرکت‌های دانش‌بنیان به توسعه و پیشرفت کشور کمک خواهد شد، گفت: پشتیبانی از ایجاد و توسعه این شرکت ها به خصوص در شرایط تحریم های ظالمانه، کشور را از واردات بی نیاز کرده و یک مزیت غیر قابل انکار برای ایران اسلامی به ارمغان می آورد.

منبع: روابط عمومی بانک شهر

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  4  =  1