معرفی کارتخوان چندمنظوره سداد در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، به معرفی تازه‌ترین دستاوردهای خود در حوزه سوخت و انرژی، به‌ویژه کارتخوان چندمنظوره سوخت پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، کارتخوان چندمنظوره پرداخت‌الکترونیک سداد با قابلیت‌های منحصربه‌فردی همچون پذیرش یکجای کارت سوخت و کارت‌بانکی صرفاً برای جایگاه‌های سوخت طراحی شده تا معضلات رایج در فرآیند سوخت‌گیری را به شکلی هوشمندانه برطرف کند.

زیرساخت‌ها و قطعات پیشرفته و روزآمد نیز زمینه‌ساز سرعت فوق‌العاده این کارتخوان در جایگاه‌های سوخت است و امکان ارتباط با سامانه هوشمند سوخت، پردازش تراکنش‌ها و نمایش اطلاعات را به‌صورت هم‌زمان بدون کاستن از سرعت عملیات فراهم می‌کند.

این کارتخوان با بیشترین میزان دسترسی به شبکه بانکی و سامانه هوشمند سوخت، انواع مسیرهای ارسال و دریافت اطلاعات را در اختیار دارد و همواره پرسرعت‌ترین آن‌ها را انتخاب می‌کند و تحت هر شرایطی راهی برای متصل ماندن دارد.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در غرفه بانک ملی ایران در سالن 38 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (غرفه 2006)،‌ از روز جمعه 23 اردیبهشت‌ماه سال جاری به مدت 4 روز از ساعت 9 الی 16 پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی که از23 تا26 اردیبهشت1401 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، میزبان1200 شرکت داخلی و44 شرکت خارجی خواهد بود. از مجموع44 شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه بیست و ششم نفت،13 شرکت خارجی،12 شرکت نمایندگی خارجی و19 شرکت داخلی ارزی– ریالی هستند.

این نمایشگاه، یکی از مهم‌ترین محل‌های بازاریابی کالاها و خدمات فنی و مهندسی شرکت‌های ایرانی و خارجی فعال در صنعت نفت ایران است و به‌همین دلیل همواره از آن استقبال فراوانی می‌شود.

منبع: روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

58  +    =  65