بهره مندی دارندگان کارت های بانک ملی از خدمات بیمه

دارندگان کارت های بانک ملی می توانند با «بیمه ملی کارت»، از خدمات بیمه ای جبران خسارات ناشی از سرقت، جعل کارت های خود بهره مند باشند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ،دارندگان کارت های بانک ملی ایران می توانند با «بیمه ملی کارت»، از خدمات بیمه ای جبران خسارات ناشی از سرقت، جعل و سوء استفاده از کارت های خود بهره مند باشند.

دارندگان ملی کارت در صورت تمایل به استفاده از این خدمت می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی ایران و یا از طریق سامانه بیمه ملی کارت در سایت بانک، اقدام به تکمیل فرم و ثبت بیمه نامه خود کنند.

خطرات تحت پوشش بیمه شامل سرقت، مفقودي، جعل يا سوء استفاده از كارت هاي الكترونيكي مورد استفاده در سامانه‌هاي ATM و POS و PIN PAD منجر به برداشت وجه از حساب هر يك از بيمه شدگان و یا انتقال وجه از حساب هر يك از بيمه گذاران از طریق سامانه های مذکور است.

برداشت ناشي از سرقت و سوء استفاده براي هر كارت الكترونيكي روزانه تا مبلغ دو میلیون ريال براي مدت 5 روز و حداكثر تا سقف ده میلیون ريال و برداشت ناشي از جعل كارت هاي الكترونيكي و انتقال منجر به دريافت نقدي يا جابجائي وجه به حساب ديگر براي هر نفر از دارندگان كارت حداكثر تا مبلغ صد میلیون ریال تحت پوشش بیمه خواهد بود.

در صورتی که سوء استفاده صورت گرفته از کارت مشتری جزء‌ موارد پوشش بیمه باشد، مشتری باید با مراجعه به شعبه، برگه اعلام خسارت را تکمیل کند تا مراحل بررسی و پرداخت خسارت صورت پذیرد.

مدت اعتبار قرارداد از ساعت 24 تاریخ ارسال اطلاعات بیمه شده برای بیمه گر تا یک سال شمسی است و پرداخت خسارت ظرف مدت 15 روز پس از اخذ تمامی مدارك مورد نياز انجام می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

87  −    =  80