چگونه بدون کارت بانکی از خودپرداز پول نقد بگیریم؟

بانک رفاه کارگران در راستای توسعه خدمات کارت و ایجاد سهولت انجام امور دارندگان رفاه کارت همراه، خدمت ” برداشت وجه از طریق کد اختصاصی به جای رفاه کارت همراه” را راه‌اندازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران؛ بر اساس این خدمت جدید دارندگان رفاه کارت همراه پس از مراجعه به شعب بانک و تکمیل فرم درخواست مربوطه، بدون استفاده از کارت و با وارد کردن کد انتخابی به همراه رمز دوم رفاه کارت، امکان برداشت وجه نقد از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه (تا سقف روزانه تعیین شده) را خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، سهولت در انجام عملیات برداشت وجه، عدم نیاز به ورود کارت فیزیکی به دستگاه، حفظ امنیت با استفاده از رمز دوم کارت، تخصیص کد ده رقمی به دلخواه مشتری و امکان استفاده از رمز دوم ثابت (برای برداشت وجه حداکثر تا یک میلیون ریال) و رمز دوم پویا (برای برداشت وجه حداکثر تا سقف تعریف شده برای کارت)، از جمله مزایا و امتیازات این خدمت جدید بانک رفاه کارگران به شمار می‌رود.

کد اختصاصی چیست ؟

کد اختصاصی کدی ده رقمی است که به دلخواه مشتری انتخاب و در سامانه شعب ثبت می شود. این کد جایگزین کارت فیزیکی به منظور برداشت وجه از خود پردازهای بانک است و در مواقعی که مشتری به رفاه کارت همراه خود دسترسی ندارد، برداشت وجه تا سقف مقرر را از خودپردازهای بانک رفاه امکان پذیر می کند. سقف برداشت روزانه وجه از طریق خودپرداز های بانک (مجموع برداشت با کارت و بدون کارت) برای مشتریان عادی دو میلیون ریال و برای بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی چهار میلیون ریال است.

کد اختصاصی چه ویژگی هایی دارد؟

سهولت استفاده از خدمت برداشت وجه
عدم نیاز به ورود کارت فیزیکی به دستگاه خودپرداز
حفظ امنیت با استفاده از رمز دوم کارت
تخصیص کد ده رقمی به دلخواه مشتری
امکان استفاده از رمز دوم ثابت (حداکثر تا یک میلیون ریال) و رمز دوم پویا (حداکثر تا سقف تعریف شده برای کارت)

چگونه می توان کد اختصاصی دریافت کرد؟

مراجعه به هریک از شعب بانک و احراز هویت مشتری
تکمیل فرم مربوطه و انتخاب کد اختصاصی مورد نظر به دلخواه مشتری

پس از ثبت درخواست فوق در شعب بانک، مشتری با مراجعه به خودپرداز و انتخاب گزینه برداشت بدون کارت از طریق کد اختصاصی در مسیر خدمات بدون کارت و وارد نمودن کد اختصاصی و رمز دوم کارت خود، می تواند نسبت به برداشت وجه موردنظر بدون کارت اقدام کند.

لازم به ذکر است، مشتریان بانک رفاه کارگران می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از این خدمت جدید به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک(فراد)8525-021 تماس بگیرند.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  3  =  4