وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه کارگران به این افراد تعلق می گیرد+جزئیات

بانک رفاه کارگران به متقاضیان وام تعمیر مسکنی که واجد شرایط هستند، تا 200 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند. این وام 200 میلیون تومانی تحت عقد قرارداد جعاله به متقاضیان اعطا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،متقاضیان دریافت تسهیلات تعمیر مسکن که مشتری بانک رفاه هستند، می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه تا سقف 200 میلیون تومان، تسهیلات با سود 18 درصد دریافت کنند. به منظور دریافت این تسهیلات، داشتن سپرده قرض الحسنه در یکی از شعب بانک رفاه ضروری است. افرادی امکان درخواست این وام را دارند که حداقل سه ماه از مدت زمان سپرده گذاری آن‌ها گذشته باشد. ضمنا متقاضیان این تسهیلات متناسب با مبلغ وام، باید ضامن یا ضامن‌های رسمی به بانک معرفی کنند. بنابراین لازم نیست وام گیرندگان سند ملک موضوع این تسهیلات را در رهن بانک بگذارند.

این وام مسدودی سپرده ندارد و افراد می‌توانند تا پایان مدت زمان بازپرداخت اقساط، واریزها و برداشت‌های لازم را داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم 48 ماه اعلام شده است. متقاضیان این تسهیلات باید هزینه‌های مربوط به تشکیل پرونده و اعتبارسنجی را هم پرداخت کنند.

میزان اقساط وام 200 میلیون تومانی تعمیرات مسکن بانک رفاه

طبق قوانین بانکی موجود، متقاضیان انواع تسهیلات نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. به علاوه داشتن حداقل میانگین حساب مورد نظر بانک رفاه، برای دریافت تسهیلات تعمیر مسکن این مجموعه ضروری است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

64  ⁄    =  8