بلوبانک چیست و چه مزایایی دارد

در سال های اخیر خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب، واریز کردن پول، پرداخت قبوض و… به راحتی و در کمترین زمان انجام می گیرد. بنابراین دیگر لازم نیست مدت زمان زیادی را در بانک صرف کنید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، امروزه باتوجه به امکاناتی که بانک ها دراختیار مردم گذاشته اند، بدون نیاز به حضور شما در بانک تمام خدمات ارائه خواهد شد. یکی از کارت های الکترونیکی که از خدمات و مزایای زیادی برخوردار است بلوکارت می باشد. در اختیار داشتن این کارت و بهره مند شدن از اپلیکیشن بلوبانک تمام امکانات و خدمات آنلاین را با استفاده از گوشی هوشمند دراختیار شما خواهد گذاشت. در ادامه بلوکارت و بلوبانک را معرفی می کنیم و نحوه بهره مند شدن از آن را توضیح خواهیم داد.

بلوکارت چیست؟

بلوکارت درواقع یکی دیگر از خدمات بانک سامان در راستای ارائه هرچه بهتر امکانات به مشتریان خود می باشد. بلوکارت از طریق اپلیکیشن بلوبانک که یک بانک دیجیتال است، ارائه خدمات کرده و تمام عملیات بانکداری روی آن به‌ صورت آنلاین انجام می گیرد. کارت ‌های بانکی بلو، با پیش شماره کارت‌ های بانک سامان (۸۶-۶۲۱۹) صادر می‌شوند. در واقع اتصال بلوبانک به شبکه ‌های سراسری بانکی و پرداختی (شتاب و شاپرک) با نظارت بانک سامان صورت می‌گیرد. همچنین نحوه افتتاح حساب در بلوبانک به صورت کوتاه مدت می باشد.

تور دبی

مزایای بلوکارت

استفاده از بلوکارت و بهره مند شدن از امکانات بلوبانک شامل ویژگی ها و مزایایی خواهد بود. با در اختیار داشتن این کارت و استفاده از اپلیکیشن بلوبانک، می توان به صورت ۲۴ساعته و غیر حضوری از امکانات و مزایای آن برخوردار شد. این کارت با استفاده از اپلیکیشن بلوبانک امکان خرید انواع کالاها را برای شما فراهم خواهد کرد. از جمله مزایا و خدماتی که می توانید از آن برخوردار شوید عبارتند از:

تغییر رمز

پشتیبانی سریع

انتقال هوشمند پول

مسدود کردن کارت ها از طریق اپلیکیشن بلوبانک

خرید اینترنتی

خرید شارژ

پرداخت قبوض

گرفتن موجودی

بسته اینترنتی

رمز دوم یک بار مصرف

بلوبانک

برای باز کردن حساب دربلوبانک چه مدارکی لازم است؟

برای دریافت کارت آبی یا همان بلوکارت باید مراحل زیر را در اپلیکیشن بلوبانک طی کنید:

۱. تکمیل کردن فرم درخواست که باید توسط خود شما یا کارفرما به صورت دقیق پر شود و در دو نسخه چاپ گردد.

۲. کپی تمام صفحات شناسنامه

۳. کپی کارت ملی هوشمند

۴. دو قطعه عکس، عکس ها باید از استاندارد برخوردار باشند و دارای زمینه سفید و ساده باشد.

مراحل ثبت نام دربلوبانک برای دریافت بلوکارت

برای بهره مند شدن از بلوکارت باید چند مرحله را جهت ثبت نام در بانک انجام دهید. از طریق سایت بلوبانک https://blubank.com/ اپلیکیشن را دانلود و افتتاح حساب انجام دهید. در ادامه بعد از دانلود و افتتاح حساب در اپلیکیشن و پذیرفتن ضوابط و شرایط ذکر شده حساب کاربری خود را بسازید.

برای ساخت حساب کاربری ابتدا باید شماره تلفن همراه، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. سپس در مرحله بعد باید مدارک شما اسکن شود. تصویر و اطلاعات کارت ملی خود را تایید کنید. درادامه فرایند ثبت نام بعد از شناسایی هویت، لازم است عبارت اینجانب…. با کد ملی… درخواست باز کردن حساب در بانک را دارم در قالب ویدئو ضبط و ارسال گردد. در آخرین مرحله اطلاعات ارسالی شما مورد بررسی و استعلام از بانک مرکزی قرار خواهد گرفت.

بلوکارت

در نهایت بعد از تایید اطلاعات حساب شما با موفقیت باز شده و باید رنگ کارت خود را انتخاب کنید. بلوکارت درایران با ۳ رنگ آبی، قرمز و سبز ارائه خواهد شد. کد پستی، شماره تلفن ثابت، آدرس دقیق خود را برای دریافت کارت وارد کنید. بعد از انجام این مراحل کارت بانکی شما در کمتر از ۵ روز کاری در تهران همچنین ۱۰ روز کاری در دیگر شهرهای کشور به صورت رایگان به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

63  ⁄    =  9