ترکیب هیات مدیره آپ تغییر کرد

آسان پرداخت پرشین (آپ) مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوق‌العاده خود را امروز با حضور ۸۵.۰۹ درصد اعضا برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مجمع عموعی عادی بطور فوق العاده آسان پرداخت، امروز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه در محل شرکت آسان پرداخت برگزار شد.

در این مجمع که با حضور بیش از ۸۵ درصد از سهامداران به رسمیت شناخته شد، محمدرضا اسکندریون ریاست مجمع را برعهده داشت.

در ابتدای این مجمع، جهت تکمیل هیئت‌مدیره، حضور شرکت سامانه‌های نرم‌افزاری دنیز یک، دو و سه به‌جای اعضای حقیقی پیشنهاد شد که مورد موافقت سهامداران قرار گرفت. همچنین مابقی اعضاء یعنی شرکت دانش فناوری‌های نوین و صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی به قوت خود باقی ماندند.

اسکندریون در ادامه مجمع عمومی فوق العاده، پیشنهاد تغییر آدرس قانونی شرکت را از زنجان به آدرس جدید تهران، شهر پردیس، پارک علم و فناوری پردیس، اعلام کرد که مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

در پایان جلسه نیز اسکندریون در پاسخ به سهامداران مبنی بر بحث مالیات بر دستگاه‌های کارتخوان عنوان کرد: ثبت دستگاه‌های کارتخوان در سامانه مالیاتی و طبق قوانین رگولاتوری شاپرک است، اما ما در این زمینه با کاهش خاصی در روند تراکنش‌ها مواجه نبودیم چون به هر حال در شرایط کرونا کسی تمایل به پرداخت پول نقد ندارد و با حذف دستگاه‌های کارتخوان روبه‌رو نیستیم، اما بعضی از پذیرندگان که چند دستگاه کارتخوان داشته‌اند تعداد آن ها را کم کرده‌اند. اسکندریون همچنین در پاسخ به نگرانی سهامداران نسبت به افت قیمت سهام گفت:این اتفاق شامل اکثر شرکت‌های سهامی عام است و ما قیمت سهام ما نیز متاسفانه افت کرده‌ا‌ست.

شیما شاهینی منشی مجمع نیز در ارتباط با سوال سهامداران و انتقاد از بازارگردانی‌های غیر منسجم و سفته‌بازی‌های شکل گرفته در مدت اخیر نیز عنوان کرد: در واقع سفته بازی‌ها دست شرکت‌ها نیست، اما برنامه آینده هیات مدیره و تاکیدات سازمان انعقاد قرارداد با بازارگردان‌های حرفه‌ای است تا بتوانیم سهم‌ها را بیش از گذشته حمایت کنیم. اما در حقیقت رصد اینکه چه خریدهایی توسط چه افرادی به چه شکل انجام می‌شود در تسلط شرکت‌ها قرار ندارد. اما قول یک بازارگردانی خوب در بخش اعتباری و نقدینگی در سال ۱۴۰۱ را می‌دهیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  5  =  2