کاهش ۶درصدی قیمت بیت کوین/ بازار کریپتو در مرز بحران

امروز بیت‌کوین با بیش از ۶درصد افت قیمت به زیر ۴۰هزار دلار رسید. ضعف بازارهای کلان موجب فروش دارایی های با ریسک بالا مانند ارزهای دیجیتالی شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، قیمت طلا صبح جمعه در آسیا کاهش یافت. با این حال، در حالی که سرمایه گذاران برای تصمیم گیری سیاست فدرال رزرو آمریکا آماده می شوند، فلز زرد ، دومین افزایش هفتگی متوالی را در حال تجربه است.

معاملات آتی طلا با 0.07 درصد کاهش به 1841.30 دلار رسید، در حالی که بازدهی خزانه داری 10 ساله آمریکا در روز پنجشنبه کاهش یافت.

طلا تا کنون در این هفته حدود 1.2 درصد افزایش یافته است و برای دومین افزایش هفتگی خود در سه ماه گذشته در ژانویه آماده شده است. اگرچه شروع مثبتی برای سال 2022 داشته است، اما می تواند سال سختی برای طلا باشد.

سرمایه گذاران اکنون منتظر تصمیم سیاست بعدی فدرال رزرو هستند، تصمیمی که قرار است در 25 ژانویه اتخاذ شود.

دیروز آمار نگران‌کننده‌ای از آمار بیکاری در ایالات متحده منتشر شد. این آمار نشان داد که 286هزار درخواست اولیه اعلام بیکاری در طول هفته ثبت شده است که بالاترین میزان در سه ماه گذشته است.

بیت‌کوین به زیر۴۰هزار دلار رسید

بیت کوین به زیر ۴۰هزار دلار در بازار آسیا سقوط کرد. اتر، سولانا و سایر ارزها نیز در بازار آسیا دچار افت شدند.

برای دومین بار در این ماه، بیت کوین به زیر ۴۰هزار دلار سقوط کرد.

گفته می‌شود بازارهای کریپتو مدتی است که در مرز بحران قرار گرفته‌اند. ضعف بازارهای کلان موجب فروش دارایی های با ریسک بالا مانند ارزهای دیجیتالی شده است.

قیمت بیت کوین

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

92  ⁄    =  46