ضرورت تغییر نگاه شرکت ملی انفورماتیک به تحول دیجیتال

علی عبدالهی از نمایشگاه تراکنش ایران بازدید کرد

مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک در بازدید از هفتمین نمایشگاه تراکنش گفت: بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک در فرایند تحول دیجیتالی صنعت بانکداری کشور باید با نگاهی نو و بیش از گذشته ایفای نقش کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، علی عبدالهی که به عنوان میهمان ویژه در مراسم افتتاحیه هفتمین نمایشگاه تراکنش حضور یافته بود بعد از مراسم افتاحیه ، از تازه‌ترین دستاوردهای صنعت بانکداری و فناوری های مالی ارائه شده در این نمایشگاه بازدید کرد.

دکتر عبدالهی در گفتگویی در حاشیه این رویداد گفت: امروزه تحول دیجیتالی بر تمام شئون و ابعاد مختلف فعالیت‌های کسب‌وکارها اثرات چشمگیری داشته و همین تحول و دگرگونی، همگامی موثر با فناوری‌های نوین را در عرصه‌های مختلف از جمله صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیکی اجتناب ناپذیر کرده است.

دکتر عبدالهی با تاکید بر نقش و جایگاه مهم گروه ملی انفورماتیک در تحول آفرینی در اکوسیستم بانکی کشور گفت: جنس نوآوری‌ در فناوری‌های نوظهور با فناوری‌های پیشین بسیار متفاوت است از این رو ضرورت دارد بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک در فرایند تحول دیجیتالی صنعت بانکداری کشور با نگاهی نو و رو به جلو، بیش از گذشته ایفای نقش کنند.

گفتنی است مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک همچنین در برنامه تجلیل از چهره های ماندگار صنعت بانکداری که در مراسم افتتاحیه هفتمین رویداد تراکنش ایران برگزار شد، ضمن حضور به عنوان میهمان ویژه، تمبر یادبود این رویداد را نیز توشیح کرد.

نمایشگاه تراکنش

نمایشگاه تراکنش2

 

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  1  =  7