بیشترین سهم ابزار تراکنش‌دار اینترنتی در اختیار ایران کیش

طبق گزارش آذرماه شاپرک، ایران کیش توانسته بیشترین سهم ابزار تراکنش دار اینترنتی را به خود اختصاص دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، طبق گزارش اخیر شاپرک، شرکت کارت اعتباری ایران کیش در شاخص ” سهم شرکت پرداخت از تعداد هریک از ابزارهای پذیرش تراکنش‌دار اینترنتی” دارای رتبه اول و در شاخص “سهم شرکت پرداخت از تعداد هر یک از ابزارهای پذیرش فعال سیستمی اینترنتی” دارای رتبه دوم در بین شرکت‌های پرداخت کشور است.

کسب این رتبه‌ها نشان‌دهنده حرکت رو‌به‌رشد ایران کیش در ارائه خدمات به پذیرندگان درگاه اینترنتی کشور بوده و نمایانگر آن است که این شرکت در آینده‌ای نزدیک با در اختیار داشتن بیشترین پذیرندگان اینترنتی فعال به نسبت سایر شرکت‌های پرداخت، از بازیگران اصلی صنعت پرداخت در حوزه تراکنش‌های درگاه اینترنتی خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین شاخص‌های حوزه‌ی پرداخت الکترونیک، بررسی عملکرد شرکت‌های psp در مدیریت، پشتیبانی و توسعه ابزارهای پذیرش است.

با توجه به آینده صنعت پرداخت در حوزه‌ی پرداخت‌های موبایلی و اینترنتی، شرکت ایران کیش ضمن توجه ویژه به نیازمندی‌های بازار و پذیرندگان فعال در این حوزه مطابق گزارش‌های اقتصادی شاپرک موفق به کسب رتبه‌های مذکور در شاخص‌های نامبرده شد.

لازم به ذکر است این شرکت با اجرای طرح ویژه‌ای جهت بازاریابی پذیرندگان درگاه اینترنتی، به منظور نگهداشت و همکاری بلندمدت با پذیرندگان، ضمن بررسی نیازهای بازار، خدمات شخصی‌سازی شده را به هر پذیرنده ارائه می‌کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  6  =  1