پراید با موتور و بدنه بهینه‌سازی شده سال آینده وارد بازار می‌شود

مدیر عامل مگاموتور از عرضه پراید با بدنه و موتور بهینه سازی شده از سال 89 در بازار خبر داد و گفت: این خودرو در مقایسه با پراید فعلی تغییر قیمت قابل توجهی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک محمدرضا روشنی مقدم در گفت‌وگو با  فارس اظهار داشت: بهبود پراید در دو فاز در حال انجام است که فاز اول آن شامل پاس کردن استانداردهای الحاقی در سال 89 است و از ابتدای سال آینده پرایدهای تولیدی مطابق با این استانداردها به بازار عرضه خواهد شد.
وی افزود: این تغییرات شامل ایجاد مطابقت بین پلت فرم پراید با استانداردهای اجباری 54 گانه است و در دو حوزه شامل موتور و بدنه انجام می‌شود.
وی در مورد قیمت پراید به روز شده نیز گفت: قیمت این خودرو در مقایسه با پرایدهای فعلی تغییر چندانی نخواهد داشت و این تغییر قیمت بسیار ناچیز است.

* عرضه پراید با بدنه جدید از سال 90

به گفته روشنی مقدم در فاز دوم نیز طراحی استایل پراید صورت می‌گیرد که در سالهای آینده تولید و عرضه خواهد شد، در این پروژه کل بدنه و تریم داخلی پراید تغییر می‌کند و خودروهایی با استایل روز عرضه خواهد شد.
وی تصریح کرد: این خودرو در سال 90 به بازار عرضه می‌شود.
وی ادامه داد: پراید جدید دارای قوای محرکه بهبود یافته و بدنه جدید خواهد بود و از نظر ایجاد و بخش‌بندی قیمت‌ها با پراید فعلی متفاوت است.
روشنی مقدم در پاسخ به این سوال که آیا با طراحی و تولید پراید جدید، برخی عیوب احتمالی بدنه پراید نیز برطرف خواهد شد؟ گفت: در حال حاضر هیچ عیبی در طراحی بدنه پراید وجود ندارد و بدنه این خودرو طبق استانداردهای فعلی تولید می‌شود.
به گفته وی در طراحی بدنه جدید پراید از مشاوره برخی شرکت‌های خارجی نیز کمک گرفته شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  +  2  =