افزایش ساعات کار شعب بانک تجارت در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

به منظور افزایش رفاه حال هموطنان کلیه شعب بانک تجارت در روزهای چهارشنبه 26 و پنجشنبه 27 اسفندماه تا ساعت 17:30 خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان را ارائه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک تجارت این اقدام با توجه به افزایش مراجعه هموطنان به شعب در روزهای پایانی سال صورت گرفته تا هیچگونه خللی در ارائه خدمات بانکی به مشتریان بوجود نیاید. پیش تر و از هفته دوم اسفندماه ساعات کار عادی شعب بانک تجارت در سراسر کشور افزایش یافته که اطلاعات مربوط به این موضوع در بخش اطلاعات شعب و واحدها در صفحه اول پایگاه اینترنتی این بانک درج شده است.
علاوه بر این، 299 شعبه بانک تجارت در تهران و شهرستانها در روزهای دوشنبه 2/1/89 ، سه شنبه 3/1/89 و چهارشنبه 4/1/89 از ساعت 9 الی 12 صبح ارائه کننده خدمات بانکی به مشتریان خواهند بود. هموطنان گرامی می‌توانند برای آگاهی از مشخصات شعب کشیک نوروزی بانک تجارت به آدرس سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.TejaratBank.ir مراجعه نموده و یا با شماره 1554-021 (مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت) تماس حاصل فرمایند.
همچنین در ایام نوروز شعب24 ساعته الکترونیکی و شعب سبای بانک تجارت نیز در تهران ودیگر مراکز استانها آماده سرویس دهی به مشتریان بانکهای کشور بوده و تمهیدات لازم برای تامین وجه نقد مورد نیاز در شعب و دستگاه‌های خودپرداز این بانک در روزهای پایان سالجاری و تعطیلات نوروز صورت گرفته است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  8  =  8