خرید و پرداخت اینترنتی بلیت هواپیمایی ازطریق بانک سامان

رزرو و پرداخت اینترنتی بلیت شرکت هواپیمایی لوفت هانزا از اوایل دی ماه90 از طریق وب سایت های بانک سامان و این خط هوایی امکان پذیر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک تمامی مسافرینی که قصد مسافرت از ایران به سایر را دارند می توانند با استفاده از کارت های بانک سامان و سایر کارت های بانکی  عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت الکترونیکی وجه بلیت رزرو شده خود نمایند.

خرید اینترنتی بلیط خطوط هوایی لوفت هانزا می تواند به یکی از 2 روش مراجعه به سایت www.sb24.com و کلیک بر بخش خرید اینترنتی و  سپس خرید اینترنتی بلیت مورد نظر و یا مراجعه به آدرس www.lufthansa.com/ir/en/Flight-booking صورت پذیرد.

گفتنی است از این طریق مسافرین گرامی می توانند از مزایایی همچون انتخاب نوع غذای پذیرایی شده و صندلی خود در کابین بهره مند شده و در نهایت نسبت به پرداخت الکترونیکی به صورت آن لاین با کارت های ایرانی عضو شبکه شتاب اقدام نمایند.

بانک سامان همواره با رواج بانکداری الکترونیکی با مشارکت سایر ارگان ها و سازمان ها در جهت رفاه حال هم وطنان و مشتریان خود  و در راستای سهولت در امر خرید و صرفه جویی در زمان گام برداشته است.

گفتنی است در حال حاضر پرواز از کشور ایران از طریق خطوط هوایی لوفت هانزا به کشورهای واقع در اروپا،آفریقا،آمریکای شمالی و جنوبی انجام می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

60  ⁄  10  =