بانک مرکزی ممنوعیت اعلام نرخ ارز را تکذیب کرد

خبرآنلاین: در پی انتشار برخی اخبار از سوی رسانه های غربی مبنی بر ممنوعیت اعلام عمومی نرخ آزاد ارز توسط رسانه ها به دستور بانک مرکزی، روابط عمومی این بانک صدور هر گونه دستوری در این خصوص را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک در پی فیلترینگ یک سایت تخصصی ارز و طلا، برخی رسانه های غربی از شب گذشته جوسازی رسانه ای تازه ای را علیه سیاست های جدید بانک مرکزی برای بازگرداندن ثبات به بازار ارز، به راه انداخته اند.

به گفته آنها بانک مرکزی با ارسال دستورالعملی از تمامی رسانه ها خواسته تا از اعلام بهنگام نرخ بازار ارز  خودداری کنند. بنابر محتوای این خبرها، بانک مرکزی از امروز تلاش خواهد کرد تا نرخ بازار آزاد را هم با اقدام های شبه پلیسی دستوری کرده و قیمت این بازار را هم راسا تعیین و منتشر کند.

با این وجود، روابط عمومی بانک مرکزی به خبرآنلاین اعلام کرد که تمامی این اخبار کذب محض است و بانک مرکزی تاکنون هیچ مانعی در برابر اطلاع رسانی آزاد قیمت های طلا و ارز و یا مسایل پولی ایجاد نکرده و نخواهد کرد.

همچنین روابط عمومی بانک مرکزی از فیلترینگ برخی سایت های تخصصی در زمینه ارز و طلا اعلام بی اطلاعی کرد و هرگونه اقدام در این خصوص را خارج از دستور و خواست بانک مرکزی دانست.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  +  4  =