نرم‌افزار بانکداری همراه بانک ‌سامان در فروشگاه اپل منتشر شد

نرم‌افزار بانکداری همراه بانک ‌سامان (سامانک) با قابلیت ارتباط رمزگذاری شده، پشتیبانی کامل به زبان فارسی و منطبق بر قوانین بانک مرکزی از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت اپل در دسترس مشتریان بانک سامان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک با استفاده از این نرم‌افزار که دارای ظاهر کاربری ساده و نسخه‌های مجزا برای انواع سیستم عامل‌ تلفن همراه است، مشتری می‌تواند با استفاده از رمز عبور وارد شده و امور مختلف بانکی خود را انجام دهد.
بر اساس این گزارش، مشتریان می‌توانند با دسترسی به سپرده‌ها و کارت‌های خود، خدمات دریافت موجودی، اطلاع از گردش حساب، انتقال وجه، خرید شارژ سیم‌کارت‌های تلفن همراه، تغییر رمز و مسدودسازی کارت را دریافت کنند.
این گزارش می‌افزاید: علاوه بر امکان دانلود نرم‌افزار «سامانک» از طریق وب‌سایت بانک سامان (به آدرس w3.sb24.com/mb)، امکان دانلود آن از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت اپل (AppStore) فراهم شده است.
مشتریان بانک سامان می‌توانند برای نصب این برنامه در  گوشی iphone خود  با مراجعه به AppStore کلمه SAMANAK را جست‌وجو نمایند. نرم‌افزار همراه‌بانک‌سامان نخستین نرم‌ا فزار بانکی ایرانی است که در اپ‌استور (AppStore) قرار می‌گیرد. اتصال از طریق پیام کوتاه (SMS) و اینترنت (WiFi  یا GPRS) از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار بانکی است.
گفتنی است، این نرم افزار مراحل نهایی آزمایش خود را سپری می‌کند و به‌زودی، نسخه کامل «سامانک» از طریق فروشگاه برندهای مختلف تلفن همراه در اختیار مشتریان بانک سامان قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×  8  =