فروش اوراق مشارکت آب در بانک صادرات

بانک صادرات ایران در راستای کمک به اجرای طرح های انتقال آب، فروش مبلغ 900 میلیارد ریال اوراق مشارکت شرکت آب منطقه ای تهران را از روز شنبه اول بهمن ماه تا پایان روز پنج شنبه در شعب منتخب سراسر کشور در دستور کار قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک این بانک در راستای اجرای سیاست های کلان اقتصادی و به منظورکمک به اجرای طرح های انتقال آب ، فروش مبلغ 900  میلیارد ریال اوراق مشارکت شرکت آب منطقه ای تهران  را از روز شنبه اول بهمن ماه تا پایان روز پنج شنبه در شعب منتخب سراسر کشور در دستور کار قرار داده است .

این اوراق یکساله با نرخ سود علی الحساب سالانه 20 درصد و معاف از مالیات، نرخ سود بازخرید قبل از سررسید اوراق  در سال اول 18 درصد  (سالانه)  وپس از آن (بیشتر از یکسال) مشمول 5/. واحد درصد جریمه نسبت به نرخ سود علی الحساب خواهد بود و مقاطع پرداخت سودهای علی الحساب هر سه ماه یکبار بوده و دولت جمهوری اسلامی ایران تضمین این اوراق را به عهده دارد.

هموطنان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شعب منتخب عرضه کننده اوراق مشارکت می توانند به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir  مراجعه و یا با شماره 09602 تماس حاصل نمایند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

5  ×  8  =