ارائه محصولات جدید بانکی در دستور کار موسسه اعتباری توسعه

خلیل ارجمندی در نخستین نشست با مدیران امور و شعب مطرح کرد:

سرپرست مؤسسه­ اعتباری توسعه در نخستین نشست با مدیران امور و روسای شعب برگزار شد گفت:شعب فاصله بسیاری با برنامه های ارائه شده دارند و اصلاح برنامه ها و عملکردهای شعب با عنایت به وضعیت نقدینگی کشور بسیار حائز اهمیت است.افزایش تعداد شعب، تعداد مشتریان و محصولات جدید بانکی از برنامه های آینده خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی و بازاریابی ، اولین نشست دکتر غلامرضا خلیل ارجمندی سرپرست مؤسسه اعتباری توسعه با مدیران امور و روسای شعب با حضور اعضا هیات مدیره و مدیران شرکت های تابعه برگزار شد.

در این مراسم وی با اشاره به این که به زودی در شبکه بانکی به عنوان بانک توسعه فردا معرفی خواهیم شد افزود: با برگزاری مجمع به عنوان عضو هیات مدیره معرفی و پس از آن با نظر رئیس هیات مدیره به عنوان سرپرست معرفی شدم و پس از آن روند پیگیری اخذ مجوز بانک توسعه فردا از بانک مرکزی و معرفی اعضا هیات مدیره به این بانک پیگیری شد و هم اکنون به مراحل مطلوبی در این موارد دست یافته ایم.

وی با نگاه به مدل فعلی بانکداری در ایران و ضرورت جایگزینی کارمزد محوری به جای منابع محوری که اشکالات اساسی نیز دارد گفت: در حال حاضر توجه جدی به منابع محوری از ضروریات بانک داری امروز است. به گفته وی شبکه بانکی در آذر ماه یک میلیون و 177 هزار میلیارد ریال پول جمع آوری کرده است که سهم مؤسسه در این منابع با توجه به نقدینگی جامعه چشم گیر نیست.

دکتر خلیل ارجمندی به جمع آوری منابع خرد و خطر منابع بین بانکی و مشکلات این گروه از منابع برای چندین بانک در روزهای اخیر اشاره کرد و رویکرد شعب را جمع آوری منابع ماندگار عنوان کرد.

وی با ارائه ی آمار عملکرد مؤسسه ی اعتباری توسعه در بین سایر بانک های خصوصی خاطر نشان کرد: شعب فاصله بسیاری با برنامه های ارائه شده دارند و اصلاح برنامه ها و عملکرد های شعب با عنایت به وضعیت نقدینگی کشور بسیار حائز اهمیت است.

سرپرست مؤسسه ی اعتباری توسعه به تجربه سایر بانک ها در نظام بانکی کشور نیز اشاره کرد و پتانسیل های موجود در مؤسسه را دست مایه عملکرد شایسته تری در نظام بانکی عنوان کرد.

دکتر خلیل ارجمندی در ادامه ،بازاریابی کلیه ی نیروها در شعب با رعایت کامل دستور العمل ها و بخش نامه ها را مهم دانست و با بیان ضرورت حرکت یکپارچه و هم آهنگ شعب و ستاد در مسیر دست یابی به اهداف و افزایش سهم بازار افزود: با اعتقاد به مدیریت عرضی و با عنایت بر ساختار کوچک و پویای مؤسسه آینده برای این سازمان بسیار روشن و مطلوب خواهد بود.

به گفته ی وی افزایش تعداد شعب، تعداد مشتریان و محصولات جدید بانکی از برنامه های آینده خواهد بود.

شایان ذکر است در ادامه ی این جلسه مدیران امور و روسای شعب به بیان نقطه نظرات و پرسش های خود پرداختند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

21  ⁄    =  3