قیمت انواع شیرینی در ایام پایانی سال

رئیس اتحادیه قنادان از ثبات قیمت انواع شیرینی در ایام پایانی سال خبرداد و گفت: مردم گرانفروشان را به اتحادیه های قنادان معرفی کنند.

به گزارش بانکداری الکترونیک محمد نصرتی در گفتگو با مهر از ارائه گزارشی به ستاد تنظیم بازار به منظور برنامه ریزی برای تامین شیرینی مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال خبر داد و گفت: قیمت انواع شیرینی در ایام پایانی سال ثابت خواهد بود و اجازه افزایش قیمت داده نشده است.

رئیس اتحادیه کشوری قنادان افزود: با توجه به اینکه تنوع بسیاری در انواع شیرینی وجود دارد، مقرر شده است که انواع شیرینی‌های پرمصرف بدون تغییر قیمت باقی مانده و سایر شیرینی‌هایی که نرخ مصوب ندارند، با قضاوت مصرف کنندگان اگر گرانفروشی صورت می گیرد، حتما مراتب به اتحادیه گزارش داده شود.

وی تصریح کرد: نرخهای مصوب شیرینی در ایام پایانی سال تغییری نخواهد داشت و برای سایر شیرینی‌هایی که نرخ مصوب ندارد نیز بازار کاملا کنترل شده است.

به گفته نصرتی، قیمت هر کیلوگرم شیرینی خامه ای تر درجه یک 8 هزار تومان، شیرینی دانمارکی درجه یک 6 هزار تومان و زبان و پاپیونی درجه یک 6500 تومان و کیک یزدی درجه یک 5 هزار و 400 تومان است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1  ×  9  =