حمایت مالی بانک ملی از هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد

هشتمین دوره مسابقات سالانه بین المللی روبوکاپ آزاد ایران در سال 2013 با حمایت مالی بانک ملی ایران برگزار شد. در این مسابقات تیم هایی نظیر ایران، هلند، آمریکا، ایتالیا، ژاپن، کلمبیا، چین، مکزیک، یونان، هند و پاکستان حضور داشتند

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک در این مسابقات که بزرگترین رخداد روباتیک خاورمیانه محسوب می‌شود و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، کمیته ملی روبوکاپ ایران و معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای 16 تا 18 فروردین ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، 390 تیم از 14 کشور جهان با یکدیگر رقابت کردند.

در این مسابقات تیم هایی نظیر ایران، هلند، آمریکا، ایتالیا، ژاپن، کلمبیا، چین، مکزیک، یونان، هند و پاکستان حضور داشتند و به مدت 3 روز با یکدیگر رقابت کردند. در مراسم اختتامیه این مسابقات رئیس کمیته ملی روبوکاپ ایران با اعطای تندیس و لوح تقدیر از بانک ملی ایران به عنوان حامی مسابقات تقدیرکرد.

این بانک همچنین با حمایت مالی از برگزاری دوره های گذشته مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد نقش فعالی در حمایت از فعالیت های علمی و ورزشی داشته است .

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  9  =  1