۳ اولویت اصلی کاربران در خرید موبایل‌های هوشمند جدید

سه قابلیت اصلی که بیشتر کاربران اعلام کردند در نسل جدید گوشی هوشمند خود به دنبال آن می‌گردند پردازنده سریع‌تر، نمایشگر بزرگ‌تر و قیمت ارزان‌تر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از فارس در یک نظرسنجی جدید از کاربران در مورد مدل آتی گوشی هوشمند مورد نظر آن‌ها سوال شد و 41 درصد این کاربران اعلام کردند که قصد دارند برای به‌روزرسانی گوشی هوشمندشان مدل بعدی آیفون را خریداری کنند.

به گزارش فارس به نقل از ای‌ویک، سه قابلیت اصلی که بیشتر کاربران اعلام کردند در نسل جدید گوشی هوشمند خود به دنبال آن می‌گردند پردازنده سریع‌تر، نمایشگر بزرگتر و قیمت ارزان‌تر بوده است.

این بررسی را شرکت BuyVia ارایه دهنده ابزارهای خرید اینترنتی انجام داد و در پایان به این نتیجه رسید که بیشتر کاربران قصد دارند در جریان به‌روزرسانی گوشی هوشمند خود نسل بعدی آیفون را خریداری کنند.

از بین کسانی که در این نظرسنجی شرکت کردند، 46 درصد کسانی که هم‌اکنون آیفون داشتند اعلام کردند که هیچ برنامه‌ای برای تغییر تلفن‌همراه خود به یک گوشی اندرویدی ندارند و در مقابل 42 درصد آن‌هایی که هم‌اکنون صاحب یک دستگاه گوشی هوشمند مجهز به سیستم‌عامل اندروید بودند توضیح دادند که حاضر نیستند در جریان به‌روزرسانی تلفن‌همراه خود یک گوشی هوشمند مجهز به سیستم‌عامل iOS اپل را خریداری کنند.

این مسئله نشان می‌دهد که کاربران در حالت کلی از گوشی‌هایی که در اختیارشان است احساس رضایت می‌کنند.

در حوزه به‌روزرسانی گوشی‌ها 41 درصد کاربران اعلام کردند که تمایل به خرید مدل آتی آیفون را دارند و 19 درصد هم گفتند که تمایل دارند پیشرفته‌ترین گوشی تولید شده در شرکت سامسونگ یعنی Galaxy S4 را بخرند.

در این میان 27 درصد نمی‌دانستند که کدام گوشی برای آن‌ها مناسب‌تر است و 4.7 درصد هم گفتند که سراغ یک گوشی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون می‌روند.

همچنین 2 درصد اعلام کردند که قصد خرید Note II سامسونگ را دارند، 2 درصد گفتند که مدل جدید گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل Blackberry 10 را خریداری خواهند کرد و 2 درصد هم اظهار داشتند که سراغ محصولات دیگر می‌روند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

21  +    =  29