ارومیه باغ شهری بی نظیر است

استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در خصوص توسعه شهر ارومیه گفت: ظرفیت این شهر باید با تلاش مدیریت شهری تقویت شود.

به گزارش سایت شهرداری ارومیه ، جلال زاده در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی ارومیه که با حضور معاون امور عمرانی استاندار و فرماندار این شهرستان در محل حوزه استاندار برگزار شد، افزود: با توجه روز افزون به ظرفیت های بالقوه و قابل توجه شهر ارومیه می توان این شهر را به شهری با قابلیت های گردشگری مناسب در کشور تبدیل کرد.

وی ارومیه را باغ شهری بی نظیر در ایران و منطقه توصیف نمود  و ادامه داد: باید مدیریت شهری از این وی‍ژگی منحصر به فرد و آب و هوا و خاک مرغوب ارومیه استفاده کرده و باغ های دیدنی را برای حضور شهروندان و گردشگران ایجاد کند.

وی بر بهبود بیش از پیش چهره شهر ارومیه با استفاده از نماهای مناسب تاکید نمود و افزود: در این خصوص باید نماهای شهری ارومیه بهبود یافته و نباید برخی نازیبایی ها که در سالیان گذشته بر چهره زیبای شهر تحمیل شده است ،تداوم یابد.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به مناطق محروم ارومیه ، توجه به این مناطق را از مهمترین وظایف و تکالیف شهرداری ارومیه برشمرد و گفت: اجرای عملیات عمرانی و خدمات شهری در این مناطق در سرلوحه فعالیت های مدیریت شهری قرار گیرد تا زمینه رشد متوازن در کل شهر ارومیه فراهم شود.

جلال زاده اقدامات عمرانی شهرداری ارومیه به وی‍ژه در سال جاری را مناسب و قابل توجه ارزیابی کرد و ادامه داد: در کنار توسعه فعالیت های عمرانی ، باید فعالیت های فرهنگی نیز به تناسب توسعه و  گسترش یابد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری از سازمانهایی است که تمام کار آن با قاطبه مردم می باشد، اضافه کرد: باید با کار مناسب و درخور،  ضمن افزایش رضایت مندی ، علقه های مردمی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی روز به روز افزایش دهیم .
وی با حمایت  از شهرداری ارومیه و فعالیت های مدیریت شهری در دوره اخیر ،اظهار کرد: مشکل اعتباری در هیچ کدام از سازمانها در آذربایجان غربی وجود ندارد و باید با ابتکار و خلاقیت، فعالیت های خود را به نحو مطلوبی انجام دهیم .

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در صورت تلاش ما مسئولان، موهبت های الهی نیز سرازیر می شود، گفت: ما باید کار برای مردم را در سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم تا خداوند نیز برکات خود را نزول فرماید.

جلال زاده اظهار امیدواری کرد: در ماههای باقی مانده از دوره اخیر شورای اسلامی شهر ارومیه، فعالیت های باقی مانده به سرانجام رسد.

حضرت پور شهردار ارومیه نیز در این جلسه با تقدیر از حمایت های مقام عالی استان از مجموعه شهرداری ارومیه به ارائه گزارشی از آخرین وضعت طرح ها و اقدامات شهرداری ارومیه پرداخت و گفت : در سال گذشته تمام 360 میلیارد تومان بودجه شهرداری محقق شد و امسال نیز بودجه 550 میلیارد تومان برای شهرداری ارومیه به تصویت اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه رسیده است که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده این بودجه محقق شود.

در این جلسه هر کدام از اعضای شورای شهر ارومیه بصورت جداگانه در سخنانی ضمن تقدیر از حمایت های وی‍ژه و همه جانبه استاندار آذربایجان غربی از فعالیت ها و برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر ارومیه ، گزارشی از اقدامات و برنامه های مدیرت شهری مجموعه شهرداری ارومیه ارائه کردند.
همچنین شهر دار و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با اهدای لوح تقدیر حمایت های بی دریغ و بی نظیر مقام عالی استان از آبادانی و عمران و برنامه های مدیریت شهری قدردانی کردند .

در این لوح تقدیر که به امضای 9 تن اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه رسیده ، خطاب به جلال زاده استاندار آذربایجان غربی آمده است: در طلیعه سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و آغاز بهار 1392 مراتب سپاس و قدردانی شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه را در حمایتهای بی دریغ و بی نظیر جنابعالی از آبادانی و عمران و برنامه های مدیریت شهری در واپسین ایام خدمتگزاری دوره سوم شوراهای اسلامی پذیرا باشید.

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه در ادامه این لوح تقدیر تاکید کرده اند: اطمینان داریم عنایات حضرت باریتعالی، همواره پشتیبان بندگان پاک خود که بدون منت ، ردای خدمتگزاری را پوشیده اند، می باشد.

تبریک هفته سلامت

  شهردار ارومیه همزمان با هفته سلامت پیام تبریکی صادرکرد. در این پیام آمده است:
 
خانواده یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین واحدهای اجتماعی شهری است که نقش موثری در سلامت جامعه دارد. پیشرفت شگفت انگیز دانش و فناوری و گسترش نظام های ارتباطی و اطلاع رسانی، نه تنها از اهمیت خانواده نکاسته است بلکه اندیشمندان و سیاستگذاران جوامع را ترغیب نموده تا بر مبنای بررسی ها و پژوهش های متعدد و متفاوت اعلام نمایند که تواناترین ملت ها، آنهایی هستند که خانواده در آنها قوی ترین بنیاد و کانون گرمی را داشته باشد و بنابراین تمام نهادهای اجتماعی بایستی در خدمت تحکیم و تقویت نظام خانواده تلاش نمایند.

امروز همه وما باید سعی کنیم در راستای بهبود سلامت جامعه و با توجه به شعار امسال (فشار خون را جدی بگیریم) آموزش های لازمه را انجام دهیم تا بتوانیم در مقابل تهدیدهای بیماریهای مزمن ایمن باشی.

فلذا بدیهی است زندگی یک جریان مداوم همراه با فشارهای متعدد و متنوع طبیعی و غیر طبیعی است، خانواده جایگاهی است که اعضای آن با همکاری یکدیگر این فشارها را کنترل و حذف می کنند، بر این مبنا یکی از مهمترین ویژگی های سلامت جامعه، تنظیم و تقویت سلامت روحی و جسمانی افراد یک جامعه است.

اینجانب به نوبه خود هفته سلامت را بر شهروندان و بخصوص زحمت کشان عرصه سلامت تبریک عرض نموده و از همه عزیزان درخواست می کنم تا سلامت جسمانی خود و خانواده را جدی گرفته تا جامعه ای سالم و فرزندان سالمتری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدهیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

36  +    =  46