لیست قیمت مسکن و اجاره بها در مناطق مختلف تهران

در مقایسه با بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی که این روزها در رکود به سر می‌برد، بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی کم کم در حال راه افتادن است و نشانه هایی از رونق در این بخش از بازار مسکن دیده می‌شود. شواهد در بازار معاملات مسکن نشان می‌دهد که همچنان خریداران و فروشنده‌های آماتور در بازار بیم از انجام معامله دارند تا مبادا با ضرر و زیان رو‌به‌رو شوند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از عصر ایران ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی اجاره‌ای و فروشی پرداخته است که روزگذشته به بازار مسکن از سوی مالکان عرضه شد.

در فایل یک واحد مسکونی فروشی عنوان شده است: اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری یا خرید استثنایی هستید، یک‌واحد 91 متری کلید نخورده، رو به آفتاب در خیابان جنت آباد جنوبی با قیمت 465 میلیون تومان به خریدار تحویل داده می‌شود.

علاوه براین در خیابان فرمانیه یک واحد مسکونی نوساز به متراژ 95 متر مربع با کلیه امکانات، متری 7 میلیون و 600 هزار تومان قیمت گذاری شده است و در فایل مذکور مالک اظهار کرده است که «فوری فوری» قصد فروش این واحد را دارد.

همچنین در خیابان ورزی واقع در بلوار فردوس یک واحد نوساز 83 متری که ارزش هر متر مربع آن 4 میلیون و 950 هزار تومان تعیین شده است، فوری به متقاضی واگذار می‌شود.
 

data-src=http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1392/3/1/288072_198.jpg

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

55  +    =  57