تکلیف مناظره‌های دوم و سوم امروز مشخص می‌شود

تکلیف نحوه برگزاری مناظره‌های دوم و سوم کاندیداهای ریاست جمهوری بعد از ظهر امروز مشخص می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از فارس، پس از برگزاری اولین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که بعد از ظهر روز جمعه برای اولین بار در تاریخ ایران به شیوه جمعی برگزار شد، برخی از کاندیدا نسبت به شیوه برگزاری مناظره ابراز نارضایتی کردند و خواستند تا مناظرات دوم و سوم با لحاظ نظر آنها برگزار شود.

بنا بر این گزارش، برگزاری این مناظرات واکنش‌های بیرونی هم داشت و بسیاری اعتراضاتی به شیوه برگزاری مناظره‌ها داشتند.

در نهایت و در حالی که حدود چهار روز تا برگزاری مناظره دوم باقی مانده، صداوسیما جلساتی با نمایندگان کاندیداها برگزار کرده است و پس از وصول اعلام نظر آنها امروز در ستاد تبلیغات سازمان صداوسیما نیز جلساتی در حال برگزاری است تا در نهایت مسئولان صداوسیما به نتیجه جدیدی در برگزاری مناظرات برسند.

این اتفاقات در حالی روی داده که کاندیداهای ریاست جمهوری نسبت به برگزاری نیمه اول مناظره اول اظهار رضایت کرده‌اند و بیشترین اشکالات را به بخش دوم و سوالات تک کلمه‌ای و تفسیر عکس دانسته‌اند.

طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی قرار است مناظره دوم با اجرای محمدجعفر خسروی و با طرح موضوعات علمی فرهنگی روز پنجشنبه 15 خردادماه ساعت 16 به روی آنتن شبکه یک سیما برود. در این میان برخی منابع غیر رسمی نیز اعلام کرده‌اند برنامه‌ریزی عوض شده و قرار است مرتضی حیدری دو مناظره باقی مانده را هم اجرا کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  +  1  =