امارات خریدار کل «فایننشال تایمز» و نصف «اکونومیست»

فایننشال تایمز همزمان در 23 شهر مهم دنیا از جمله لندن، لیدز، دوبلین، پاریس، فرانکفورت، استکهلم، میلان، مادرید، نیویورک، شیکاگو، لس‌آنجلس، سان‌فرانسیسکو، دالاس، آتلانتا، میامی، واشینگتن دی‌سی، توکیو، هنگ‌کنگ، سنگاپور، سئول، دبی، ژوهانسبورگ و استانبول منتشر می‌شود.

data-src=http://www.asriran.com/files/fa/news/1392/4/8/295184_806.jpgتنها روزنامه در جهان است که وضعیت روزانهٔ بورس لندن و دیگر بورس‌های مطرح جهانی را با تحلیل‌های کامل به صورت روزانه بررسی می‌کند.

این روزنامه در سال 1888 میلادی با همت جیمز شریدان و برادرش آغاز به کار کرد. فاینانشیال تایمز تا سال‌های سال با چهار روزنامه اقتصادی چاپ بریتانیا به رقابت می‌پرداخت تا اینکه در سال 1945 میلادی به عنوان تنها روزنامه اقتصادی بریتانیا درآمد.

روزنامه فاینانشیال تایمز یکی از پرتیراژترین روزنامه‌های اقتصادی جهان است. گفتنی است که تیراژ فاینانشیال تایمز پس از روزنامه وال استریت ژورنال که دارای تیراژی برابر با سه میلیون نسخه در روز است، در رتبهٔ دوم در میان تمامی روزنامه‌های اقتصادی جهان قرار دارد.
هم اکنون رقیب اصلی روزنامه فاینانشیال تایمز، روزنامه وال استریت ژورنال است که مرکز آن در شهر نیویورک در ایالات متحدهٔ آمریکا قرار دارد.

اکونومیست، هفته‌نامه خبری و بین‌المللی به زبان انگلیسی که در لندن چاپ می‌شود. چاپ مستمر آن به دست بنیانگذارش "جیمز ویلسون" از سپتامبر 1843 آغاز شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  6  =  1