آماده سازی مجلس قدیم برای روحانی

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس قدیم برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب آماده شده اما استقرار حجت‌الاسلام روحانی در این محل منوط به نظر خود اوست.فارس حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال استقرار رئیس‌ جمهور منتخب در ساختمان مجلس قدیم به روال گذشته، اظهار داشت: اتفاقاً خود آقای روحانی از مجلس چنین درخواستی داشت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از  فارس حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال استقرار رئیس‌ جمهور منتخب در ساختمان مجلس قدیم به روال گذشته، اظهار داشت: اتفاقاً خود آقای روحانی از مجلس چنین درخواستی داشت.
 حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال استقرار رئیس‌ جمهور منتخب در ساختمان مجلس قدیم به روال گذشته، اظهار داشت: اتفاقاً خود آقای روحانی از مجلس چنین درخواستی داشت.
 
وی افزود: آنطور که با آقای لاریجانی نیز در این باره صحبت شده، قرار شد زمینه‌ای فراهم شود تا زمان آغاز به‌ کار دولت جدید، آقای روحانی در مجلس قدیم مستقر و ملاقات‌ها و دیدارهایش در آنجا انجام شود.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هم‌اکنون مراحل آماده‌سازی مجلس قدیم برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب به اتمام رسیده و این ساختمان برای استقرار آقای روحانی آماده است اما استقرار ایشان در این محل به نظر خودشان بستگی دارد.
 
حجت‌الاسلام روحانی تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از مجلس قدیم در اختیار شورای نگهبان قرار دارد و شرایط برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب در بخشی از این محل که آزاد است، فراهم شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  6  =  8