۴۹ میلیون تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات

تا پایان خرداد ماه سال 1392 متقاضیان و مشتریان بانک صادرات ایران 49 میلیون حساب الکترونیکی سپهری درشعب این بانک در اقصی نقاط کشور افتتاح نمودند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک صادرات،این بانک در راستای همسویی با بانکداری بین‌المللی، جلب رضایت و تامین رفاه مشتریان و همچنین صرفه‌جویی در وقت و هزینه هموطنان گرامی، توسعه و ارتقاء سیستم‌های الکترونیکی را در دستور کار قرار داده است. براین اساس با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کیفیت بالای سیستم سپهر، استقبال مردم از این سیستم همواره زیاد بوده است.

بطوریکه هم اکنون بیش از 49 میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان و مشتریان درشعب سپهری بانک صادرات افتتاح شده است که از این نظر بانک صادرات ایران رکورددار نظام بانکی کشور به حساب می آید.

لازم به ذکراست سیستم سپهر بستری مناسب برای ارایه انواع خدمات بانکی آنلاین است و این بانک به منظور صرفه‌جویی در وقت، هزینه مشتریان و جلوگیری از اتلاف هزینه‌های ملی ناشی از چاپ اسکناس، کاهش ترافیک و آلودگی هوا، خدمات جدید بانکی شامل: صدای سپهر (09602)، بانکداری اینترنتی، همراه بانک و سایر خدمات خود را صرفاً از طریق این سیستم الکترونیکی که قابلیت استفاده به صورت غیرحضوری را نیز دارند، عرضه می‌نماید.

گفتنی است سیستم سپهر این بانک در طی خرداد ماه امسال بالغ بر 490 میلیون تراکنش مالی را با موفقیت انجام داده و میانگین تعداد تراکنش‌های روزانه سیستم سپهر نیز بالغ بر 16 میلیون و همچنین میانگین تعداد تراکنش‌های روزانه دستگاه‌های خودپرداز این بانک بالغ بر 2 میلیون و 200 هزار تراکنش بوده است.       

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

32  ⁄  4  =