آغاز فروش ویژه محصولات سایپا/ پیش فروش تندر ۹۰

پیش فروش خودرو تندر 90 در این سبد محصول قرار دارد و فروش خودروهای پیکاپ و پارس تندر نیز به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از فروش تابستانی محصولات گروه خودرو سازی سایپا خبر داد.

ایسنا، محمد علی قادری در این خصوص افزود: به منظور رفاه هر چه بیشتر هموطنان در فصل تابستان و سفرهای این ایام و جلب رضایت مشتریان گروه خودروسازی سایپا پیش فروش قطعی محصولات پلتفرم X100 و خودرو تیبا و همچنین پیش فروش لیزینگی این محصولات با تسهیلات مناسب از امروز شنبه غاز شده است.

وی در خصوص محصولات شرکت پارس خودرو گفت: پیش فروش خودرو تندر 90 در این سبد محصول قرار دارد و فروش خودروهای پیکاپ و پارس تندر نیز به زودی اعلام خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا افزود: فروش فوری اعتباری محصولات شرکت زامیاد با تسهیلات مناسب آغاز شده است. همچنین فروش فوری و پیش فروش انواع وانت زامیاد نیز شامل این طرح است.

قادری افزود: صدور پیش فاکتور جهت اخذ تسهیلات بانکی و خودروهای فرسوده انواع محصولات شرکت زامیاد نیز هم اکنون در حال اجراست.

وی خاطرنشان کرد: سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی www.saipagroup.ir و نمایندگی های فروش سایپا در سراسر کشور جهت ثبت نام و کسب اطلاعات در خدمت مشتریان این گروه خودروسازی است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

20  −  19  =