علت تاخیر در توزیع کارت‌های بیمه طلایی فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: کارت‌های بیمه‌طلایی به زودی به دست فرهنگیان می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از ایسنا، فرشید سیاری درباره آخرین وضعیت توزیع کارت بیمه طلایی فرهنگیان گفت: این بیمه برای چهارمین سال متوالی با همان تعهدات و کیفیت تمدید شد و تنها مشکلی که بوجود آمده تاخیر در صدور و ارائه کارهای بیمه طلایی فرهنگیان بود که با پیگیری وزارتخانه مقرر شده در همین هفته کارت‌ها توزیع شود و کارت‌های بیمه طلایی به زودی به دست فرهنگیان می‌رسد.

وی ادامه‌داد: داشتن کارت بیمه طلایی ملاک نیست چراکه فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به مراکز درمانی هزینه‌ها را پرداخت کنند و براساس فرانشیز هزینه‌ها را از بیمه دریافت کرده و با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ایران برای مراکز درمانی معرفی‌نامه دریافت کنند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه‌داد: براساس این بیمه کلیه خدمت بیمه‌ای درمانی نظیر هزینه‌های بیمارستانی، تخصصی، سرپایی، پاراکلینیکی و دارویی را بدون سقف و همچنین خدمات دندانپزشکی و عینک را با محدودیت به فرهنگیان عرضه می‌شود.

به گفته سیاری، امسال یک میلیون و 900 هزار تن از فرهنگیان شاغل به همراه افراد تحت تکفلشان تحت‌پوشش این بیمه قرار گرفته‌اند.

گفتنی است فرهنگیان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش از سال 89 تحت پوشش خدمات این بیمه قرار دارند و امروز فرهنگیان برای چهارمین سال متوالی تحت پوشش این بیمه‌نامه قرارگرفتند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  3  =  9