خداحافظی با۷ شخصیتی که ۸ سال رسانه ای بودند!

ابستان 92، یکی از گرم‌ترین فصل‌های سال اخیر؛ فصلی که گرمایش را به سیاست هم تسری داده ‌تا فضای سیاست ایران نیز همچون دمای هوایش، داغ داغ باشد! شاید در تابستان داغ 92، چهره‌هایی که اخبار تلویزیون و رسانه‌ها را داغ می‌کردند، ‌دیگر نباشند!

به گزارش «تابناک»، مهم‌ترین شخصیتی که کمتر او را خواهید دید، محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور کنونی است که تا چند روز دیگر، جای خود را به حسن روحانی خواهد داد. شاید با کوچ احمدی‌نژاد از پاستور به نارمک، رسانه‌ها هم از تیترهای داغ مرتبط با ریاست جمهوری محروم شوند؛ اما به هر روی، ریاست جمهوری هست و خبر‌هایش.

احمدی‌نژاد سال 1384 با پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری، خود را بر فضای سیاسی و رسانه‌ای ایران غلبه داد و هم‌اکنون در ‌دوازدهم مرداد، سمت خویش را تحویل منتخب بعدی خواهد داد و احتمالا چشمان مردم کمتر به دیدن ایشان روشن خواهد شد.

دومین نفری که احتمالا ایرانیان از دیدن چهره وی در صدا و سیما محروم خواهند بود، عزت‌الله ضرغامی است؛ رئیس سازمان صدا‌و‌سیما که به یمن ریاستش بر این سازمان عریض و طویل ـ که احتمالا با در اختیار گرفتن زمین‌های نمایشگاه بین‌المللی عریض‌تر و طویل‌تر هم خواهد شد ـ مردم ایران با چهره‌های ایشان در حد رؤسای سه قوه در عرصه رسانه مأنوس شده بودند. ضرغامی البته دیر‌تر از رفیقش یعنی محمود احمدی‌نژاد دوره ده ساله‌اش به پایان خواهد رسید.

خداحافظی

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

5  +  3  =