تفاهمنامه بانک تجارت با دانشگاه علوم اقتصادی

بانک تجارت به منظور توسعه خدمات خود در بخش دانشگاهی کشور با دانشگاه علوم اقتصادی تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک تجارت به موجب این تفـاهـمنامه که به امضاء دکتر فلاح، مدیرعامل بانک‌تجارت و دکتر مهدی صادقی‌شاهدانی، رئیس دانشگاه علوم اقتصادی رسید بانک تجارت و دانشگاه علوم اقتصادی به ارائه خدمات و همکاری‌های متقابل می‌پردازند.
بر اساس توافقات این تفاهمنامه بانک تجارت با افتتاح انواع حساب‌های ارزی و ریالی برای دانشگاه، استادان، کارکنان و دانشجویان به ارائه خدمات گوناگون و نوین بانکی به این مرکز علمی کشور می‌پردازد.
فعال نمودن درگاه پرداخت اینترنتی بانک تجارت در سایت ثبت نام دانشجویان، نصب دستگاه‌های ATM، وب کیوسک و POS در مکان‌های مختلف دانشگاه، صدور کارت آسان خرید برای استادان و پرسنل دانشگاه و صدور تجارت کارت جوان برای کلیه دانشجویان بخشی از تعهدات بانک در این تفاهمنامه به شمار می‌آید.
همچنین بانک تجارت طی مفاد این تفاهمنامه توافق نموده است که با حمایت مالی از پایان‌نامه‌های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و اعطای تسهیلات مختلف به پرسنل و اعضای هیات علمی دانشگاه به حمایت از این قشر علمی و فرهنگی کشور بپردازد.
گفتنی است بانک تجارت پیش از همکاری‌های گسترده‌ای را با دانشگاه‌های بزرگ کشور از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علم و صنعت  داشته و امضاء تفاهمنامه با دانشگاه علوم اقتصادی در راستای گسترش هرچه بیشتر همکاری‌های بانک تجارت با این بخش مهم کشور به انجام شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  5