دیدار حمید فرخ‌نژاد و عارف با خانواده‌ سه کوهنورد مفقود شده (+عکس)

حمید فرخ‌نژاد به اتفاق محمدرضا عارف با خانواده سه کوهنورد مفقود شده در «برود پیک» دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از ایسنا، در این دیدار که شامگاه 20 مرداد در منزل مجتبی جراحی انجام شد، خانواده‌های آیدین بزرگی و پویا کیوان نیز حضور داشتند.

 

حمید فرخ‌نژاد که چندی پیش فراخوانی را برای یادبود این سه کوهنورد برای تجمع در میدان «دربند» اعلام کرده بود در این دیدار با اشاره به حضور پرشور مردم، علی رغم لغو آن فراخوان گفت: مردم قدردان هستند و می‌دانند بچه‌ها چه‌کار کردند. به اعتقاد من این سه کوهنورد تفاوتی با بچه‌هایی که به جبهه رفتند و جنگیدند، ندارند. این عزیزان هم برای بزرگی کشورمان زحمت کشیدند.

 

این بازیگر سینما بر لزوم ساخت فیلم مستندی درباره صعود کوهنوردان به «برود پیک» و نامگذاری مسیری بنام ایران تاکید کرد.

 

دکتر محمدرضا عارف هم با اظهار امیدواری از اینکه این اقدام بچه‌ها به فیلم مستندی تبدیل شود، گفت: این عزیزان کار بسیار بزرگی انجام دادند که خانواده‌شان نقش ویژه‌ای در حرکت عظیم آنها داشته‌اند.

 

معاون اول دولت اصلاحات افزود: کوهنوردی تنها ورزشی است که رقیب ندارد و همه دنبال بُرد هستند، کسی به کسی پشت پا نمی‌زند و در پایان نیز همه به هم خسته نباشید می‌گویند.

 

در این دیدار خانواده سه کوهنورد مفقود شده از حمایت‌های مردم و اینکه در طول این مدت آنها را تنها نگذاشتند، قدردانی کردند.

 

خانواده‌های کوهنوردان مفقود شده اظهار امیدواری کردند این صعود ملی که کمتر از مدال المپیک نیست، ثبت شود.

height=299

height=276

height=332

height=283

height=320

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

8  ×  1  =