تغییر مدیرعامل شرکت ملی نفت قطعی است

وزیر نفت اعلام کرد که تغییر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران قطعی است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از ایسنا بیژن نامدار زنگنه بعد از تغییرات در شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: درمورد تغییر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایرن هم باید صبر کنید ولی تغییر در این معاونت هم قطعی است.

 

در حال حاضر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران ، احمد قلعه بانی 60 ساله است که پیش از این سمت مدیریت عامل شرکت خودروسازی سایپا را بر عهد داشت.

 

وی با داشتن مدارک تحصیلی کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی از اردیبهشت 89 به مدت سه سال و نیم با حکم سید مسعود میر کاظمی – وزیر اسبق نفت- وارد صنعت نفت شد.

 

به گزارش ایسنا، بعد از آنکه وزیر نفت سیدکاظم وزیری هامانه – اولین وزیر نفت دولت محمود احمدی نژاد- را به قائم مقامی خود منصوب کرد اصلی ترین گزینه برای مدیر عاملی شرکت ملی نفت ایران ، یکی دیگر از وزیران نفت رییس جمهور سابق است.

 

غلامحسین نوذری که بعد از وزیری هامانه حدود دو سال سکان وزارت نفت را به دست گرفت اکنون 59 سال سن دارد و در یک شرکت خصوصی نفتی فعالیت می کند.

 

او با داشتن مدارک کارشناسی مهندسی کاربردی نفت و مهندسی خاک شناسی و کارشناسی ارشدمدیریت صنعتی از دانشگاه تهران در دو دوره (1371 تا 1379)نیز نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ایران بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

68  +    =  72