توضیحات بخشدار سابق کیش درباره جنجال تجاوز: دختر اوباما ، اسیر هم شود در امنیت و اکرام خواهد بود

در پی انتشار خبر بازتاب تهدید به تجاوز به دختر اوباما در برخی رسانه های آمریکایی از سوی سایت عصر ایران، علیرضا فرقانی نویسنده مطلب مورد اشاره با ارسال توضیحاتی درباره مطلبش خواستار انتشار آن در عصر ایران شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از عصر ایران بدون پیشداوری و قضاوت درباره محتوای مطالب نقل شده، تنها به دلیل عمل به استانداردهای حرفه ای کار رسانه ای به انتشار توضیحات ارسالی بسنده می کند:
 

هو الناظر

در پی انتشار ناقص متنی کوتاه در رسانه های خارجی از وبلاگ بنده و البته انتساب آن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایرانیان و مسلمانان را بر آن داشت که مواضعی تند و البته درست نسبت به بنده داشته باشند که خود این هوشیاری جای بسی خرسندی دارد.

اما ذکر چند نکته شاید بتواند شیطنت برخی رسانه های غیرحرفه ای را پوشش دهد.

در آموزه های مسلمانان این نکته وجود دارد که چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. این جمله به صورت عام بیان شده و دیگران اعم از مسلمان و کافر،دوست و دشمن است. وقتی پیامبرمکرم اسلام(ص) می فرمایند اگر فرمانده دشمن را به اسارت گرفتید، در اردوگاه اسرا با وی مانند فرماندهان برخورد کنید تا مبادا در پیشگاه سربازان خود خوار و ذلیل شود؛ این بدین معنی است که وقتی ما دوست نداریم برخوردی خلاف شرع و عرف با ما بشود حتی به عنوان اسیر ، پس نباید با دیگران و حتی دشمن خود نیز چنین کاری بکنیم.

* روزنامه نیویورک تایمز: 65 درصد زنان ارتش آمریکا مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند

* ری اودیرنو" فرمانده نیروی های زمینی ارتش آمریکا:سربازان آمریکا سوء استفاده جنسی را معضل نمی‌دانند!

* لئون پانتا" وزیر دفاع آمریکا : درسال 2012 سربازان آمریکایی 3158 بار به یکدیگر تجاوز کردند.

* راس دانیل" تحلیل گر امور نظامی در آمریکا : تجاوز جنسی نظامیان آمریکا در عراق به سلاحی برای آنها تبدیل شده است. با توجه به اینکه سربازان آمریکایی حتی به زنان نظامی در ارتش آمریکا نیز تجاوز می کنند، نباید از تجاوز آنها به زنان و دختران عراقی تعجب کرد.

جای تعجب دارد که آمریکایی ها و مخصوصا شخص آقای اوباما چیزی را که برای خود نمی پسندد در مورد دیگران اجرا می کند.اگر برای شما بد است برای همه مردم دنیا هم بد است. مگر دختر اوباما با دیگر دختران افغانی و عراقی و سوری فرقی دارد؟

چرا وقتی آقای اوباما قراردادهای سیا با پیمانکار نظامی جهت اجرای پروژه تربیت شبه نظامیان معارض در سوریه را نیمه شب در اتاق خواب خود تایید می کرد به فکر مردم بی گناه و بی پناه سوریه نیفتاد؟ مگر قلب یک انسان سوری با آمریکایی فرقی دارد که خوردن آن حلال باشد و قلب مردم آمریکا حرام؟

چرا آقای کیسینجر وقتی دان شاپیرو" در جلسه بیلدربرگ طرح حمله به سوریه را با زاویه نگاهی جدید مطرح می کند و با لبخند رضایت بخشی از آن استقبال می کرد؛ به فکر تخریب احتمالی خانه و کاشانه خود نیفتاد؟ مگر کیسینجر در مریخ زندگی می کند که تا ابد در امان باشد؟

چرا وقتی آقای اوباما تمام تلاش خود را برای جلب نظره مثبت کنگره برای حمله به سوریه می کند به فکر زنان و بچه های سوری نمی افتد؟

چرا آقای اوباما وقتی پیشنهاد رشوه به اعضای کنگره می داد و در پی رد آن؛ به ازای پرداخت وام های بلاعوض چند صد میلیون دلاری به صاحبان کارخانه های صنایع تسلیحاتی، پیشنهاد واگذاری سهام کارخانه های تسلیحات را به اعضای کنگره می دهد؛ به فکر جوانان و نوامیس سوری نمی افتاد؟ چرا فکر نمی کرد شاید برای او هم خطری باشد؟ مگر اوباما از نمرود و فرعون قوی تر است؟

به آقای اوباما توصیه می کنم قرآن را تنها به عنوان یک کتاب قصه (احسن القصص) مطالعه کند. حداقل داستان نمرود و پشه را.

راستی چه اتفاقی باید بیفتد که آقای اوباما قدری به خود آید و به همگان به چشم یک انسان نگاه کند. مگر این نیست که یکی از واجبات مسلمانان نهی از منکر است. چه منکری بالاتر از تجاوز به خاک و سپس نوامیس یک ملت؟

آمریکا در ویتنام و عراق و افغانستان ثابت کرد این دو مرحله تجاوز (خاک و ناموس) تبدیل می شود به یک طرح حمله جامع برای کشورگشایی.

آیا آمریکاییان و مخصوصا سردمداران آمریکا و اکنون آقای اوباما تا کنون به این نکته فکر کرده اند که آخر دنیا کجاست؟ تجاوز تا به کی؟ ویتنام آخر دنیا نبود.عراق و افغانستان هم نبودند.اما شاید سوریه آخر دنیا باشد. نمرود و فرعون و حتی صدام هم به آخر داستان خود خوشبین بودند اما…

بنده نه به عنوان یک مسلمان و نه حتی یک ایرانی چه برسد به مسئول!! که به عنوان یک ضد آمریکایی چند خطی را از باب تذکر و یادآوری روزهایی که شاید برای او نیز اتفاق بیفتد نوشتم و گوشزد کردم.

آقای اوباما باید بداند که جنگ همیشه یک طرفه نیست. او دشمنانی هم دارد که پایبند به اخلاق نیستند. همه مسلمانان دشمن او هستند اما همه دشمنان او مسلمان نیستند. دیگر نباید از آنان انتظار داشت که مانند مسلمانان حد اخلاق را حتی در مورد اسرا هم رعایت کنند و این ضمانت را پیشاپیش از آموزه های آنان دریابد و با خیال راحت حمله کند که حتی اگر ساشا کوچولو اسیر هم بشود در امنیت و اکرام کامل قرار خواهد داشت.

در متن منتشر شده خطاب به اوباما اشاره شده بود که؛ هستند حرام زاده هایی که مترصد انجام اعمال شنیعی نشسته اند که کینه های قدیمی و کهنه ای دارند اما در خاک آمریکا هم هستند و البته در تمام کشورهای دنیا کنار سفارتخانه های آمریکا اطراق کرده اند که با حمله به سوریه احتمال دارد این بهانه را به دست آنان بدهید.

آقای اوباما شاید در جریان نباشید که 3500 سرباز آمریکایی در اردن برای بعد از حمله و تسلط به سوریه آموزش های ویژه تجاوز جنسی هدفمند را می بینند. این یک گمانه زنی است که؛ حتما دشمنان غیرمسلمان آمریکا هم مانند آمریکا اخلاق انسانی را هرگز بر نمی تابند و در حال دیدن چنین دوره هایی برای اجرا در خاک آمریکا هستند.

بنده هرگز در متن ارائه شده عرض نکردم من یا ما یا مسلمانان حمله یا تجاوز خواهیم کرد زیرا که در قاموس یک انسان واقعی تجاوز جایی ندارد چه برسد به فردی مسلمان و یا ایرانی.

اما؛ این یک سنت الهی است. امکان تغییر آن هم وجود ندارد. تقاص؛ مفهومی است که مسلمانان بیشتر درک می کنند. " ولا تمشی فی الارض مرحا"

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

24  +    =  29