موج تازه تغییرات زنگنه کلید خورد

وزیر نفت شامگاه دیشب با صدور حکمی رسما رکن‌الدین جوادی ابهری را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد، ضمن آنکه اعضای جدید هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران هم منصوب شدند.

به گزارش مهر، بیژن زنگنه وزیر نفت شامگاه دیشب با صدور حکمی رسما رکن‌الدین جوادی ابهری را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر در امور نفت منصوب کرد. در این حکم اشاره شده است که انتصاب جوادی به این سمت با پیشنهاد اعضای هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران و به استناد حکم ذیل ماده ٥ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب ١٩/٢/٩١ مجلس شورای اسلامی انجام گرفته است.
 
وزیر نفت همچنین در نامه ای جداگانه خطاب به احمد قلعه بانی مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت ایران، از زحمات وی در زمان تصدی این سمت تقدیر و تشکر کرده است. جوادی در دولت هشتم به عنوان مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران فعالیت کرده بود و تا پیش از انتصاب در شرکت ملی نفت به عنوان مدیرعامل شرکت اویک مسئولیت برخی از طرح های صنعت نفت همچون طرح توسعه فاز 20 و 21 پارس جنوبی را بر عهده داشت.
 
وزیر نفت همچنین به استناد حکم ذیل ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب 19 اردیبهشت سال 91 مجلس شورای اسلامی و ماده 24 اساسنامه شرکت ملی نفت ایران و همچنین حسب اختیار تفویضی به ایشان در جلسه مورخ 27 مردادماه سال 92 مجمع عمومی این شرکت، احکام اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران را برای مدت سه سال به شرح زیر صادر کرد است:
 
از این رو رکن‌الدین جوادی مدیرعامل جدید شرکت ملی نفت، حبیب امین‌فر مشاور ارشد وزیر نفت در امور طرح‌ها، هرمز قلاوند مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت، عبدالمحمد دلپریش مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی نفت، محسن قمصری مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت، حمید بورد مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را به عنوان اعضای اصلی منصوب کرد.
 
همچنین محمودرضا فیروزمند، محمدعلی عمادی مدیر پژوهش و فنآوری شرکت ملی نفت، سیداصغر هندی  را به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب شده اند. 
موج تغییرات به پژوهشگاه صنعت نفت رسید
 وزیر نفت همچنین با صدور حکم دیگری محمدعلی عمادی مدیر پژوهش و فنآوری شرکت ملی نفت را با حفظ سمت به عنوان سرپرست پژوهشگاه صنعت نفت منصوب کرد.
 
در حال حاضر عمادی را یکی از پر مشغله ترین مدیران صنعت نفت باید بدانیم به طوری که علاوه بر مدیریت پژوهش و فنآوری شرکت ملی نفت، عضو اصلی هیات مدیره این شرکت هم بوده است ضمن آنکه رئیس پژوهشکده ازدیادی برداشت و از امروز سرپرستی پژوشهگاه صنعت نفت را هم باید از دیگر مسئولیت های این مدیر نفتی عنوان کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  4  =  20