بانک ها نیازمند نقدهای منصفانه فعالان رسانه ای هستند

عضو هیات مدیره بانک پارسیان در مراسم تجلیل از خبرنگاران:بانک ها نیازمند نقدهای منصفانه و تحلیل های کارشناسانه خبرنگاران و فعالان رسانه ای کشور هستند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان عضو هیات مدیره بانک پارسیان گفت: این بانک در کنار بانک های خصوصی دیگر با حضور خود بسیاری از پارادایم های نظام بانکی را تغییر داد و با سازمان جدید و راه کارهای نویی که ایجاد کرد باعث تغییر در بسیاری از روش های منسوخ گذشته شد.
وی با بیان این نکته که مدیران بانک ها به نقدهای منصفانه و تحلیل های کارشناسی خبرنگاران و فعالان رسانه ای کشور نیاز دارند، ادامه داد: در عین حال بانک ها هم باید فضایی ایجاد کنند که اصحاب رسانه با ادبیات بانکی بیشتر آشنا شوند و یک فضای گفت و گوی فکری میان آنان و کارشناسان نظام بانکی ایجاد شود.

مرتضی حیدری عضو شورای عالی اطلاع رسانی و تبلیغات بانک پارسیان و استاد خبرنگاری و مجری مجرب رسانه نیز در سخنانی به اهمیت اطلاع رسانی صحیح در راستای ارتقای سطح خدمات بانک ها به عنوان مهم ترین بنگاه های اقتصادی فعال در کشور پرداخت و تلاطم های ایجاد شده در نظام بانکی در سال های اخیر را ناشی از نگاه نادرست به نقش بانک ها دانست.
وی ضمن سپاس از تلاش جدی رسانه ها در حوزه مسایل اقتصادی از آنان خواست که به نکات باریک و حساس مسایل بانکی توجه داشته و خبرهای خود را منطبق با نگاه تخصصی و بازتاب های حساس آن انعکاس دهند.

علی جهانی مدیر روابط عمومی بانک پارسیان نیز از برپایی دوره های کوتاه مدت آموزش بانکداری برای خبرنگاران خبر داد و گفت: پس از پایان این دوره ها به خبرنگاران شرکت کننده گواهینامه آموزشی اهدا خواهد شد.
وی با بیان این نکته که نقش خبرنگاران در ارتقای سطح آگاهی جامعه بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: اصحاب رسانه با انعکاس اخبار باعث رشد جامعه به ویژه در حوزه اقتصادی می شوند.
وی با اشاره به وجود یک مثلث نورانی در جامعه با سه ضلع مردم، روابط عمومی و رسانه ها اظهار داشت : روابط عمومی و رسانه با همکاری یکدیگر گام های مهمی را در اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و رشد جامعه بویژه در حوزه پولی، بانکی و اقتصادی بر می دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  +  3  =