رشد ۱۳۵ درصدی تعداد دستگاه‌های رمزیاب صادره توسط بانک صادرات ایران

تعداد دستگاه رمز یاب بانک صادرات ایران در خلال شهریورماه در پی استقبال مشتریان از خدمات نوین این بانک 135 درصد رشد را نسبت به مردادماه نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرارداده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می گردد و دارای قابلیت‌های فراوانی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط ، پرداخت قبوض و… می‌باشد این بانک با هدف تکریم از مشتریان جشنواره ای تحت عنوان جشنواره خدمات الکترونیکی را از اول شهریورماه برگزار و به استفاده کنندگان از خدمات نوین این بانک به قید قرعه و براساس امتیاز کسب شده جوایز ارزنده‌ای اهدا و از آنان تقدیر به عمل خواهد آورد که این امر مورد استقبال ویژه مشتریان قرار گرفته به گونه‌ای که تا پایان شهریور ماه سال 92 تعداد 287 هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت دراین سامانه به طور میانگین درماه حدود 8 میلیون تراکنش مالی خود را با موفقیت به انجام رسانده است .

بر اساس این گزارش بانک صادرات با بهره‌گیری از دستگاه رمز ساز لحظه‌ای ( OTP ، (One-time password درمحیطی کاملاً امن وبدون حضور فیزیکی درشعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و… نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش‌های مطمئنی درنظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد.

شایان ذکراست استفاده از سیستم غیرحضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران، درحال حا��ر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب‌ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورتحساب را امکان پذیرساخته و توانسته است نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×  2  =