بهترین و بدترین فرودگاه‌های جهان برای خوابیدن

فرودگاه علاوه بر مکانی برای سوار شدن هواپیما محلی برای انتظار کشیدن نیز است و بسیاری از مردم از زمان انتظار خود برای خوابیدن هرچند کوتاه استفاده می‌کنند و در این میان امکانات فرودگاه‌ها برای خوابیدن مسافران چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته است؛ به طوریکه برخی موسسات برترین و بدترین فرودگاه‌های جهان برای خوابیدن را معرفی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از ایسنا، وب‌سایتی با عنوان "خوابیدن در فرودگاه" به تازگی نسبت به معرفی برترین و بدترین فرودگاه‌های جهان برای خوابیدن اقدام کرده و برای این امر به فاکتورهای مختلفی از جمله امکانات خواب، راحتی، تمیزی و خدمات توجه کرده است.

این وب‌سایت برای انتخاب فرودگاه‌های برتر از نظرات مردمی نیز استفاده زیادی کرده است.

بر این اساس 10 فرودگاه برتر جهان برای خوابیدن به شرح زیر معرفی شده‌اند:

1- فرودگاه چنای سنگاپور

فرودگاه چنای سنگاپور برای چندمین سال متوالی به عنوان برترین فرودگاه جهان برای خوابیدن انتخاب شده است. از جمله تسهیلاتی که برای مسافران در این فرودگاه در نظر گرفته شده است می‌توان به تعبیه مکان اختصاصی برای خواب مسافران اشاره کرد.

اینترنت وای فای رایگان، تور رایگان سنگاپور، مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی، تماشای فیلم سینمایی، استخر و جکوزی از جمله دیگر امکاناتی است که برای مسافران در فرودگاه چنای تدارک دیده شده است.

2- فرودگاه اینچئون سئول

اینترنت وای فای پرسرعت و رایگان یکی از مهمترین ویژگی‌های فرودگاه اینچئون کره جنوبی است که به همراه پاکیزگی، کارمندان مهربان و صندلی‌های بسیار راحت این فرودگاه را به محل بسیار مناسبی برای خوابیدن مسافران تبدیل کرده است.

3- فرودگاه آمستردام

این اولین سال است که یک فرودگاه غیرآسیایی در رتبه سوم برترین فرودگاه‌های جهان برای خوابیدن قرار می‌گیرد. فرودگاه آمستردام به جهت داشتن صندلی‌های بسیار راحت و امکانات خوب زبانزد است.

4- فرودگاه هنگ‌کنگ

5- فرودگاه هلسینکی

6- فرودگاه مونیخ

7- فرودگاه زوریخ

8- فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور

9- فرودگاه ونکوور

10- فرودگاه فرانکفورت

این وب‌سایت در همین حال بدترین فرودگاه‌های جهان را نیز معرفی کرده که به شرح زیر هستند:

1- فرودگاه Bergamo Orio al Serio

2- فرودگاه بین‌المللی کریستچرچ

3- فرودگاه بین‌المللی Keflavik

4- فرودگاه تگل برلین

5- فرودگاه Eidnhoven

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  4