مظلومی: بازی مقابل استقلال برایم سخت است

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: ‌من و قلعه‌نویی تفکرات فوتبالی یکدیگر را به خوبی می‌شناسیم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از فارس سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: ‌من و قلعه‌نویی تفکرات فوتبالی یکدیگر را به خوبی می‌شناسیم.

 پرویز مظلومی در نشست خبری قبل از بازی با استقلال گفت: باید انتخاب تاج را به عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون تبریک بگویم. ایشان آدم بسیار لایقی است و انشاء‌الله موفق باشد. بازی فردا هم نمی‌توانم بگویم حساس نیست ما برای سقوط نکردن می‌جنگیم و در انتهای جدول هستیم و استقلال برای قهرمانی. هر دو تیم به این سه امتیاز نیاز داریم و فکر می‌کنم یک بازی خوب انجام شود. ما دنبال فوتبال جوانمردانه هستیم. استقلال هم مهره‌های خوبی دارد و پیش‌باخته نیست. تمرینات خوبی بعد از بازی با صبای قم در اردوی کرج انجام دادیم که باید از مدیریت باشگاه هم به خاطر این اردو تشکر کنم.

وی ادامه داد: از نظر روحی و روانی و فنی روی تیم کار کرده‌ایم و شناخت لازم را در 13 هفته گذشته از تیم پیدا کرده‌ام. همانطور که من استقلال را خوب می‌شناسم و تفکرات قلعه‌نویی را می‌دانم ایشان هم همینطور از من و تیم من شناخت دارد. امیدوارم بازی خوبی شود و نتیجه هم دست خداست.

مظلومی تصریح کرد: امیدوارم اشتباهات فردی بازیکنان من کم شود ما مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کنیم، مقابل سپاهان، تراکتورسازی و فولاد صدرنشین خوب بازی کردیم. اما در نتیجه‌گیری خوب نبوده‌ایم. من نمی‌خواهم افکار عمومی را فریب بدهم،‌30 سال است که به عنوان بازیکن، مربی و سرمربی در تیم استقلال حضور داشته‌ام و زندگی‌ام را در این تیم گذرانده‌ام. افتخارات زیادی هم کسب کرده‌ام، من هرچه دارم از هواداران و مردم است و شرمنده آنها هستم. خودتان را جای من بگذارید و بدانید که چقدر برایم سخت است که مقابل این تیم بازی کنم. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم.

سرمربی مس در مورد اینکه از عملکرد تیمش رضایت دارد یا نه، گفت: مربیانی که مقابل ما بازی کرده‌اند و پیروز هم شده‌اند، گفته‌اند که تفکرات بازیکنان و نوع بازی مس تغییر کرده است. من از نوع بازی تیمم راضی هستم اما از نتایج راضی نیستم. ما حتی در بازی‌هایی که بازنده شده‌ایم، فوتبال خوبی را ارائه کرده‌ایم، اما تیم از نظر روحی و روانی دچار مشکل شده است. من همواره به فکر فوتبال هجومی هستم و بازی تهاجمی ارائه می‌دهیم، اما در دفاع اشکالاتی داریم که سعی می‌کنیم این اشکالات برطرف شود. ما خیلی ساده و مفتی گل می‌خوریم.

وی افزود: در حال حاضر تیم صدرنشین هم به فکر یارگیری است ما که انتهای جدولیم باید یار بگیریم و تیم را تقویت کنیم. یک بازیکن برزیلی در راه است، امیدوارم شرایط مس بهتر شود. حیف است که چنین تیمی جایگاهش در ته جدول باشد. ما می‌خواهیم این تیم را از ته جدول بالا بکشیم.

مظلومی در مورد مصدوم و محروم تیمش، گفت: مصدوم ومحروم نداریم از شیوه بازی استقلال هم شناخت دارم، آنها هفته گذشته مقابل فولاد صدرنشین پیروز شدند، البته این هفته پرسپولیس صدرنشین است. استقلال تیم قدرتمندی است و بازیکنان تأثیرگذار و ملی‌پوش دارد که می‌تواند نتایج را تغییر دهد. به فکر از کار افتادن نفرات آنها هستیم و برای این کار برنامه داریم.

وی در مورد وضعیت ادینهو مهاجم برزیلی مس گفت: تیم ما در کارهای تهاجمی و خلق موقعیت خوب عمل می‌کند که آن هم به خاطر تمرینات است. ادینهو مدتی از فوتبال دور بوده و یک سال در امارات حضور داشته، فرم بدنی‌اش مشکل پیدا کرده و البته کم‌کم به آمادگی می‌رسد و هفته گذشته هم یک گل زده است او در این فصل تاکنون 3 گل زده و فردا هم می‌تواند بازیکن تاثیرگذاری باشد ما می‌خواهیم خط حمله را تقویت کنیم.

وی در مورد اینکه یکی از سایت‌ها از جادوگری او خبر داده بود، گفت: این صحبت‌ها مزخرف است و فقط باید به آن خندید. پیش از این هم مطالبی نوشته بودند عیبی ندارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

48  +    =  57