معرفی اقتصادنوین به عنوان بانک پیشرو در سلامت اداری

طبق ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کمیته داوران سومین دوره برگزاری جشنواره مدیریت سلامت اداری، بانک اقتصادنوین به عنوان سازمان پیشرو در مدیریت سلامت اداری در بخش بانک در سال 1392 معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری که در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد بانک اقتصادنوین از میان سازمان‌های مورد ارزیابی در بخش بانکی به عنوان سازمان پیشرو در سلامت اداری معرفی شد که لوح تقدیر و تندیس عنوان برگزیده در این مراسم به بانک اقتصادنوین اهدا شد.
جایزه مدیریت سلامت اداری با هدف شناسایی و تقدیر از سازمان‌های موفق در حوزه زیرساختی ارتقاء سلامت اداری از سال 1389 طراحی گردیده و در چهار سطح متعهد به مدیریت سلامت اداری، همگام با مدیریت سلامت اداری، پیشرو در مدیریت سلامت اداری و سازمان پاک سازمان‌های برتر را معرفی می‌کند.
بانک اقتصادنوین با درک اهمیت نخستین بانک خصوصی کشور بودن در طی سال‌های گذشته همواره کوشیده است پایه‌گذار اقدامات موثر در نظام بانکی کشور باشد که امروز پس از گذشت 12 سال از آغاز به کار این بانک، اقتصادنوین به بانکی خوش نام و الگو در حوزه سلامت اداری در نظام بانکی کشور بدل شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

90  −  87  =