خاطره مجری مناظرات ۸۸ از احمدی‌نژاد و موسوی

مجری مناظرات سال 88 درباره مناظره معروف احمدی‌نژاد و موسوی در 13 خرداد 88 گفت: خاطره‌ای که دارم این است که آنها اول مناظره با یکدیگر سلام و علیک گرمی داشتند اما در آخر مناظره بدون خداحافظی از هم جدا شدند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،رضا پورحسین مجری مناظرات در سال 88 در گفت‌وگو با فارس، درباره کتاب خاطراتش که قرار بود درباره مناظرات جنجالی سال 88 منتشر شود، گفت: نگارش این کتاب که کار بسیار سختی است رو به اتمام است و تا آخر سال حتماً به پایان می‌رسد.

پورحسین در مقایسه مناظره‌ کاندیداهای ریاست جمهوری در سال 88 و 92 تصریح کرد: این مناظره‌ها کاملاً در دو فضای متفاوت برگزار شد و من مناظره‌های امسال را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم.

مجری مناظرات در سال 88 با اشاره به دو فضای متفاوت سیاسی در این مناظرات، خاطر نشان کرد: فضای دو قطبی با فضای چند قطبی یا آرام تفاوت دارد در حالی که فضا در سال 88 دو قطبی بود.

وی در خصوص خاطره‌ای از مناظره معروف احمدی‌نژاد و موسوی در 13 خرداد 88 یادآور شد: خاطره‌ای که دارم این است که آنها اول مناظره با یکدیگر سلام و علیک گرمی داشتند اما در آخر مناظره بدون خداحافظی رفتند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

49  ⁄  7  =